Učiněná katastrofa

Učiněná katastrofa https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/184998/bmid_ucinena-katastrofa-M3K-184998.jpg 4 860 154

Katastrofa série

ON – Jmenuje se Travis. Jeho život je plný povolných žen, nepovoleného hazardu a násilí. Jenže zrovna když si myslí, že je nezranitelný, potká JI. ONA – Abby je kombinací nevinné krásy a hříšné minulosti. Vnímá Travise jinak než ostatní a rozhodně nemíní být JEHO další trofejí. ON + ONA – Rozdílné pohledy na jedno společné téma. Tentokrát je na řadě ON, muž s věčným nepokojem v duši. Jak dopadne nejkrásnější milostný příběh jedenadvacátého století?... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Fortuna Libri (ČR)

Walking disaster , 2012

maca5449
09.10.2015 2 z 5

Naprosto zbytečná kniha s krásnou obálkou. Oproti prvnímu dílu jsem se nedozvěděla nic nového. Možná kdyby se oba díly spojily v jednu knihu a střídal se pohled Abby a Trava, tak bych neměla pocit, že čtu jednu a tu samou knihu dvakrát.

Epilog mi k tomu celému příběhu tak nějak neseděl... jakoby se autorka ze dne na den rozhodla, že přejde na jiný žánr a nechtělo se jí vymýšlet nové postavy, tak si prostě vypůjčila ty z téhle série.

Adush09
06.10.2015

Mě se zase více líbila tato verze a hlavně epilog. Mám ráda, když vím jak příběh pokračuje o několik let později.

Denčaa
27.08.2015 4 z 5

Dávám sice stejné hodnocení jako prvnímu díle, ale tento mi přišel slabší. Prostě ze stany Abby to bylo lepší. Ale bylo fajn, doplnit si informace a pohledy na situace od Travise. Moc se těším na další pokračování, jelikož epilog vypadal dost lákavě.

Haňulec
24.08.2015 5 z 5

Tak tuto knihu mohu jen doporučit, je lepší z Travisova pohledu, než z Abbyina. Ale pokud čtete všechny knížky najednou, tak doporučuji si mezi Krásnou katastrofou a Učiněnou katastrofou udělat den přestávku. Dávám 5 hvězd :-)

Dandulka
22.08.2015 5 z 5

Napsáno neotřelým způsobem, aspoň pro mě. bylo to zajímavé a velmi čtivé.

Terka18
15.07.2015 3 z 5

Na knížku jsem byla hodně zvědavá, dle komentářů a samotné anotace. A byla to hezká oddechovka. Možná jsem čekala něco jiného. Občas mi už hlavní postavy lezly na nervy, jejich chování. A to jak Travise tak Abby, ale nakonec to vše dopadlo hezky a celkově knížka stála za přečtení.

stepka3765
14.07.2015 5 z 5

Jelikož Krásná katastrofa je moje nejoblíbenější knížka, tak na tuhle jsem se moc těšila. A nezklamala mě! Bylo to super, moc jsem si knížku užila a hned se jdu vrhnout na Nádhernou svatbu :)

padajicidvere
01.07.2015 4 z 5

Až po delší době jsem se začetla do druhého dílu této série, takže jsem se nedivila, když byl Travis kvůli Abby naprosto zmaten, na dně nebo na konci svých sil. Ovšem stejně tak jako první díl se mi i tento dostal pod kůži, a jeho pohled na věc mě naprosto uchvátil, stejně tak jako Abbyin.

Hande
18.06.2015 odpad!

To je ta autorka tak naivní? Ano je blondýna (nedávno se přebarvila), ale takto hloupý snad nemůže být žádný člověk. Já osobně neznám jediného autora, co by napsal dílo a pak to psal znova... Dnešní autorky se snaží napsat příběh z pohledu muže. Prokristapána, kdy si konečně uvědomí, že to nedokáží! Myšlenky muže, by měl psát skutečný chlap, nikoliv žena a její "domněnky," jak by se asi muž v dané situaci zachoval.

Travis byl opravdu dobrý ani Abby nebyla k zahození, ale co ty scény s pohlavním stykem? Co to mělo být? Takhle si autorka představuje pohlavní styk nebo jak si to mám vysvětlit? Nerada bych zajížděla do detailů, ale autorka by si asi vážně měla přečíst nějaký erotický příběh nebo se vrátit do své doby kamenné, neboť díky tomuhle akorát nabíjím dojmu, že skutečný pohlavní styk nezažila.

Níže, opět vidím, že Travisovo chování komentovaly dívky, co asi nezažily skutečného "chlapa," když jej počastovaly nehezkou vulgární přezdívkou, zvanou- "magor." Ano, Travis se v občasných chvilkách choval velmi násilně, ale chcete snad muže, co se Vám rozbrečí u nohou? Mnoho mužů si najde jinou cestu, jak zdolat odmítnutí. Tak tu prosím Vás nedělejte s Travise "magora," když si jednou převrátí svůj pokoj.

debe
16.06.2015 1 z 5

Tak já nevím jestli tohle bylo nutný... potkat takovou hysterku - jako je v této knize vykreslen ON, beru nohy na ramena! Celý příběh byl trošku moc šroubovaný, dle mého katastrofa!

Sabii14
26.04.2015 5 z 5

Knížka mě bavila i když byla z pohledu Travise. Ráda jsem se dozvěděla co ve chvílích kdy nebyl s Abby dělal a taky jaké měl pocity. Příběh jsem si užila a moc se mi líbil konec knížky :-)

inuska6280
22.04.2015 4 z 5

Knížka byla lepší z Travisova pohledu než u Abbyina. Ale úplně stejně jsem se těšila až knížku dočtu. Ke knížce se asi nevrátím.

BlueIvy
05.04.2015 odpad!

Len málokedy sa stane, že názov tak úžasne vystihne celú knihu...

jitka7
24.03.2015 4 z 5

Tak tahle knížka mě bavila, Travis mě bavil. Nevím proč, ale mám poslední dobou pocit, že spisovatelé (či spisovatelky) často dělají z hlavních hrdinek blbky... někdy mi Abby neskutečně lezla na nervy......... ale knížka se mi díky Travisovi líbila

Petrulelll
23.03.2015 5 z 5

S touto knihou se loučím velice nerada. Líbily se mi obě, jak z pohledu Abby, tak z pohledu Travise. V tomhle díle jsem akorát často měla nutkání Abby trochu proplesknout, aby se vzpamatovala :-D Taky mi tam chybělo pár scén z Krásné katastrofy, na které jsem se těšila. Ale přes to všechno, úžasná kniha :-)

vikimi
10.03.2015 4 z 5

Knížku jsem si užila. Konečně jsem pochopila tu přezdívku Holubička i pár Travisových myšlenkových pochodů.
V něčem byla lepší knížka z pohledu Abby, v jiném zase z pohledu Travise. Obě se mi líbily strašně moc!! +)

HankaL
31.12.2014 4 z 5

Úžasný, líbila se mi víc tato knížka z pohledu Travise než z pohledu Abby. U knížky z pohledu Abby mi připadaly některé věci zbytečné.

petulinek30
25.12.2014 4 z 5

Asi jako většina nejdříve jsem četla tyto knížky z pohledu Abby :) Ale ani z pohledu Travise mě to nezklamalo, možná by bylo i lepší číst to nejdřív z jeho pohledu. Určitě mi to přišlo o dost vtipnější :) Navíc jsem uvítala epilog u Treva, kde je řečeno co se s nimi stalo. Což mě opravdu potěšilo :)

lenka608
21.12.2014 3 z 5

První díl z pohledu Abby se mi líbil mnohem víc. K Travisovi jsem tak blízko neměla... bohužel tento díl mě moc nenadchnul. Nic nového kromě pár detailů.

Nuttelka
16.12.2014 5 z 5

Co k tomu dodat, i když jsem četla děj znovu, stejně to bylo jiné :-) Travis je prostě úžasný Travis a dokud jsem si nepřečetla epilog, utvrdila jsem se, že si ho Abby nezaslouží, ale epilog mě teda dostal, tím si to Abby napravila :-) S Travisem jsem celou knihu prožívala, smála se s ním i brečela, prostě krásně romantické...