Učiněná katastrofa

Učiněná katastrofa https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/184998/bmid_ucinena-katastrofa-M3K-184998.jpg 4 860 154

Katastrofa série

ON – Jmenuje se Travis. Jeho život je plný povolných žen, nepovoleného hazardu a násilí. Jenže zrovna když si myslí, že je nezranitelný, potká JI. ONA – Abby je kombinací nevinné krásy a hříšné minulosti. Vnímá Travise jinak než ostatní a rozhodně nemíní být JEHO další trofejí. ON + ONA – Rozdílné pohledy na jedno společné téma. Tentokrát je na řadě ON, muž s věčným nepokojem v duši. Jak dopadne nejkrásnější milostný příběh jedenadvacátého století?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Fortuna Libri (ČR)

Walking disaster , 2012

Regi
13.04.2018 1 z 5

První díl Krásná katastrofa byl naprosto úžasný, nedokázala jsem se od knížky odtrhnout.
Druhý díl Učiněná katastrofa je doopravdy KATASROFA! Těšila jsem se na pohled Travise, ale autorka v tomto díle jen opakuje, co bylo již zmíněno v prvním dílu (naprosto totožně) a ještě navíc vynechává části děje. Kniha pro mě byla velkým zklamáním.

veveronka
10.03.2018 5 z 5

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

Roma20
02.03.2018 2 z 5

Druhý díl by se opravdu dal popsat jako učiněná katastrofa. S prvním dílem se kniha nedá srovnávat.

TerezaMondeková
24.02.2018 4 z 5

Moc se mi líbí prostředí vysoké školy. Sice je to zase klišé děvkař a panna, ale autorka to napsala dobře a chytlavě. Nechybí momenty překvapení, ani zvrat. Ale musím říct, že jsem se hlavní hrdince občas divila, že Travisovi jednu nevrazila. Navíc to oslovení holoubku... jak pro ptáka. Strašný.

Majjina
23.02.2018 4 z 5

Krásné doplnění prvního dílu. Krásné oddechové čtení. :-)

MizNaďa
29.11.2017 4 z 5

Ano, taky jsem se na druhý díl moc těšila, menší zklamání přišlo, když jsem zjistila, že je to samé akorát z Travisova pohledu. Takže prostě nejvíce se mi líbil ten první díl. Miluji tuhle sérii.

Andynka
25.11.2017 4 z 5

Moc jsem se těšila na druhý díl této série, ale když jsem začala knihu číst, byla jsem opravdu naštvaná, že je to stejný příběh z pohledu muže. Dokonce jsem to nechtěla ani dočíst, ale jelikož nerada odkládám knihy, tak jsem se do toho pustila. Rozhodně nelituji, bylo zajímavé přečíst si to z jiného pohledu, doplnit si příběh a na kouzle to vůbec neztratilo. Už se vážně těším na poslední knihu. :)

salča
02.11.2017 4 z 5

Raději mám knihy se střídavým pohledem obou hrdinů.
Knihy psané pohledem jedné postavy a další díl pohledem druhé bývají s menším doplněním prakticky skoro stejné.Proto jsem v této sérii dala přednost pohledu Travise.Nahlednutí do jeho mysli,jak se snaží krotit svoji povahu a co ohledně Abby prožívá...
Bylo to hezké,zajímavé čtení,ale k 5* mi tam něco chybělo.

Kristy21
28.10.2017 5 z 5

Sice je kniha psaná z pohledu Trevise, ale podle mého je příběh více rozvedený a proto je i lepší než 1. díl, ale jen o malinko. Ano, je to předvídatelné, když je to "opakování" dílu 1., ale příběh je psát z pohledu chlapce - "děvkaře" a postupně ukazuje, jak se on cítí a co se týče Abby, mu není nic lhostejné. Kdybychom znali jen příběh ze strany "Holubičky" nedozvěděli bychom se, jak se Travis cítí.
2. díl jsem četla s vetší časovou rezervou, jelikož kniha byla v knihovně vypůjčena a poté rezervována, tak jsem musela čekat, proto jsem si příběh ráda připomenula.
Poklona spisovatelce.

Jitaku
03.10.2017 3 z 5

Kniha mě nenadchla, stejný příběh, jako první díl, jen psaný z pohledu Travise. Děj je předvídatelný, nic překvapujícího.

jani.ruzicko
08.09.2017 5 z 5

Z pohledu Travise se mi to líbilo o něco více, ale myslím, že nejlepší by bylo, kdyby byla napsaná jen jedna kniha se střídavým pohledem obou postav... :) tuhle druhou knížku jsem četla s odstupem několika jiných příběhů, takže jsem to neměla úplně v paměti, tak mi nevadilo, že šlo o stejný příběh... Travis byl bojovník a na druhou stranu, tak trochu slečinka tím vyšilováním :D Epilog byl moc pěkný :)

merunka23
26.08.2017 5 z 5

No epilog byl boziiii

Romžiry
10.07.2017 3 z 5

Byla jsem přemlouvaná a přesvědčovaná, že dvojka je lepší. A ono nic. Stejné jak první díl. 3 * za snahu.

ardeas
15.05.2017 5 z 5

Sama sebe sa v duchu smejem :) Dávam plné hodnotenie, lebo je to snáď jediná kniha, čo som čítala ako pokračovanie prvej ale z pohľadu inej osoby a nebolo to odfrázovane cez kopírák, teda nie doslova. Čítala som už vyše tuctu, táto vedie jednoznačne. A aj keď som vlastne čítala to isté ako pri Abby, toto Travisovo podanie ma bavilo viac. Škoda, že som si ju neprečítala ako prvú. Mojím odporúčaním je prečítať si toto skôr ako jednotku :D Baby sú baby a chlapská verzia mi prišla lepšia :D

Inýk
01.05.2017 3 z 5

1.díl se mi moc líbil a tak jsem se okamžitě rozhodla přecíst si i dvojku....bohužel mě zklamalo zjištění, že je to uplně to samé jako jednička jen z pohledu Travise....proto jsem to taky nedočetla...myslím si, že je to fajn pro ty kterým se první díl líbil a řekli si, že si knihu budou chtít přecíst jeste nekdy později ....tak pak bych si nejspíš přečetla Učiněnou katastrofu ;)

SoniaShadow
24.04.2017

Jako vždy, zajímavé vidět příběh z druhého úhlu pohledu. Byla jsem ráda, že to bylo trochu osekané, protože upřímně číst to hned po sobě bylo pro mě trochu fádní. Každopádně jsem byla ráda za malé pokračování příběhu Travise s Abby na konci knihy.

janesy
20.04.2017 5 z 5

Většina autorek u tohoto žánru se uchyluje k vyprávění prostřednictvím dívky či ženy. V tomto díle jsme se mohli více seznámit s myšlenkovými pochody Travise, který nás tímto dílem provázel. A upřímně? Líbilo se mi to více, než díl první.

havrmoni
18.04.2017 3 z 5

Měla jsem se na celý první díl vykašlat. Tohle by stačilo. Stručné a jasné. A je fakt,že Abby jsem v této knize vyloženě nesnášela. Epilog byl pěkný. Opravdu velká škoda,že jsem četla to z pohledu Abby. Jinak bych teď dala více *,takhle jen 3,protože se celé pasáže opakovaly. Já četla v pdf a žádný Holu,ale celá holubička nebo holoubek.

Elčokča
06.02.2017 3 z 5

Nevěděla jsem jak hodnotit, protože nahlédnutí do impulsivní mysli Travise mi přišlo zajímavější a lepší, ale jinak je to vážně katastrofa. Proč autorka odříkává stejný příběh úplně stejně? Vždyť jsou tam i stejné dialogy! Strašně tím kniha ztrácí, nejde se do ní začíst jako do 1. dílu, když vás nic nepřekvapí a víte co přijde.

rene.rn
05.01.2017 3 z 5

Dočetla jsem, ale ... už jsem četla i lepší ...