Nádherná svatba

Nádherná svatba https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/248443/bmid_nadherna-svatba-g4B-248443.jpg 4 450 67

Katastrofa série

< 3. díl

Už víme, že se Abby Abernathyová stala paní Maddoxovou. Ale víme, jak se to stalo? Proč Abby požádala Travise o ruku? Co tajili jeden před druhým? Kde strávili svatební noc? Kdo o tom ještě věděl… a nepověděl? Fanoušci Krásné katastrofy a Učiněné katastrofy se to všechno dozvědí z vyprávění o bouřlivém svatebním dni (a noci!) – a jako všechny dobré příběhy, i tenhle rozhodně stál za to čekání.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Fortuna Libri (ČR)

A Beautiful Wedding , 2013

Lenka.Vílka
24.06.2015 5 z 5

Četla jsem v angličtině a překvapilo mě (následně udělalo radost), že kniha vyšla i v češtině (upřímně: nečekala jsem to). Co se to týká téhle série, neumím být objektivni...a nevadí mi to. Koupit si knihu beru jako svou občanskou povinnost ;)

*Táňa*
23.06.2015 4 z 5

Aneb pro ty, komu se Abby s Travisem dostali pod kůži a chtějí další slaďárnu na jedno odpoledne. Jamie nezklamala a tuhle jednohubku vřele doporučuji ♥

ivca0956
21.06.2015 4 z 5

Oddechové čtení, pokud jste četli předchozí dva díly určitě se Vám bude líbit :-)

barbuskaa
18.06.2015 5 z 5

Moc se mi to líbilo,nevím proč, ale nějak mě tenhle příběh dostal.. vůbec by mi nevadilo, kdyby bylo pokračování, třeba o Travisově zaměstnání :) prostě super..

Veronika.C
18.06.2015 5 z 5

Naprosto úžasné. Na tento díl jsem se hodně dlouho těšila a konečně jsem se dočkala :-) Tento příběh patří mezi mé nejmilovanější takže jsem ráda, že jsem si mohla přečíst jak probíhala svatba, co vše se odehrálo. Jediné co mě mrzí, že byla kniha tak krátká, klidně mohla být delší ale nevadí. Skvělé zakončení a tak mě to naladilo, že si jdu snad znovu přečíst první díl :-). DOPORUČUJI !

muchomurka
12.06.2015 4 z 5

Já nevím, jsem ráda, že jsem si mohla tuhle knížku přečíst, ale aspoň do poloviny to bylo zdlouhavé a nudnější. Hrozně moc mi vadilo, jak Abby uvažovala o svatbě, sice pak přiznala, že si ho vzala z lásky, ale ten první popud? Travis byl skvělý :-) A taky mi vadilo, že se nad celým příběhem vznášel duch toho požáru a vlastně se to nijak neřešilo a na konci skok. Ale jsem ráda, že to dopadlo dobře :-) Celkově se mi příběh líbil a jsem ráda, že ho autorka dopsala.

Samira
08.06.2015 5 z 5

Na tuhle úžasnou třešničku k mé milované sérii se čekalo opravdu dlouho, ale stálo to za to. Bonusová knížka hodně nakoukla pod pokličku a taky pod Abbyinu hroší kůži. Mnoho emocí, krásné scény, ale taky spousta vtipu. Kromě nádherné svatby, vyzdvihuji rozlučkovou hru na pravdu, ta si mě skutečně získala, stejně jako každá stránka. Kniha klidně mohla být delší. Teď už jen doufat a modlit se, aby vyšlo ještě pokračování o Maddoxových bratrech. Doporučuji!

Jamie McGuire
americká, 1978