Nádherná svatba

Nádherná svatba https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/248443/bmid_nadherna-svatba-g4B-248443.jpg 4 450 67

Katastrofa série

< 3. díl

Už víme, že se Abby Abernathyová stala paní Maddoxovou. Ale víme, jak se to stalo? Proč Abby požádala Travise o ruku? Co tajili jeden před druhým? Kde strávili svatební noc? Kdo o tom ještě věděl… a nepověděl? Fanoušci Krásné katastrofy a Učiněné katastrofy se to všechno dozvědí z vyprávění o bouřlivém svatebním dni (a noci!) – a jako všechny dobré příběhy, i tenhle rozhodně stál za to čekání.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Fortuna Libri (ČR)

A Beautiful Wedding , 2013

18.07.2018 5 z 5

Hezké doplnění série.

ves.lucie
16.06.2018 5 z 5

Hezka tecka za pribehem :-)

veveronka
10.03.2018 5 z 5

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

TerezaMondeková
12.01.2018 4 z 5

Kniha se mi líbila. Je pravda, že byla asi trochu zbytečná, ale nelituji toho, že jsem si ji přečetla. Taky je dobře, že nebyla nějak extra dlouhá. Je to skvělá oddychovka.

Suou
10.01.2018 1 z 5

Hlúposť.. zbytočnosť...
Autorka to ukončila už v prvej knihe toto bolo len aby mohla získať ešte nejaké peniaze na nejaký výlet...

MizNaďa
13.12.2017 5 z 5

Miluji tuhle sérii. Akorát mě trošku zamrzelo že první a druhý díl byl úplně stejný akorát z jiného pohledu :/ ale jinak pecka příběh :)

Andynka
26.11.2017 3 z 5

Hezke, ale za me zbytečné. Myslím si, že už spisivatelka nic dalšího psát nemuselo. Mockrát se opakovala a to me nebavilo.

Elíček
24.11.2017 5 z 5

Přesně tohle mi chybělo. Super ukončení příběhu a všechny díly jsou úžasný.

salča
08.11.2017 4 z 5

Tohle mi přesně chybělo v předchozím dílu.
Popis toho,co vedlo Abby k tak náhlému rozhodnutí,jak prožívali obřad ve Vegas,jejich cesta zpátky...
Nemuselo to už vycházet samostatně.Ale i tak to bylo příjemné čtení.

Laf
28.10.2017 3 z 5

Na jednu stranu super, že jsem se mohla dozvědět, co se dělo mezi odletem a přítelem z Las Vegas, ale úplně nejlepší by to bylo, kdyby se to objevilo už v tom prvním díle, nemuselo to vyjít zvlášť. Na druhou stranu mi v tomhle pokračování něco chybělo a nelíbilo se mi to už tolik, jako předchozí díly.

prcek19
11.07.2017 2 z 5

Moc nechápu, proč autorka tenhle díl napsala..první díl byl super, druhý už mě moc nebavil, protože jsem dost věcí znala, ale tenhle třetí..některé stránky sem přeskočila..neříkám, že to bylo úplně špatné, ale tím druhým dílem to mělo skončit a nebo jak už tady někdo psal, tak se mohla autorka rozepsat víc o dětech než o tomhle.

janesy
22.04.2017 5 z 5

No mně se tento díl líbil a zaujal.

paprika75
03.03.2017 odpad!

Nevím, proč toto dílo vzniklo, ale je to první kniha, kt. dávám odpad. Přečetla jsem celou trilogii - nemám ráda neúplné servisy ... jednička OK, dvojka - no dejme tomu, ale tohle je fakt výsměch čtenářům.

Mišule_11
13.11.2016 3 z 5

Jako vážně..? Tak to se autorce teda moc ten konec nevyvedl..:/ Jsem zklamaná z posledního dílu, půlka knihy se opakovala a skoro nic zajímavého ani nového, i když rozlučková hra byla dobrá.

Aniga
15.09.2016 2 z 5

V nejlepším se má přestat... a to bohužel platilo i v případě této " Katastrofy", neboť třetí díl bohužel katastrofa opravdu byla.
Musím se jen ptát, proč vlastně Nádherná svatba vznikla?
Co na té knize je tak úžasného kromě samotného začátku "Proč Abby požádala Travise o ruku"?
Neubráním se tomu, že scéna v limuzíně byla jak kdyby ji autorka vzala přes kopírák z Padesáti odstínů šedi.
Hodnocení: Dvě hvězdičky (je mi líto dát jen jednu)

cukrovka
15.09.2016 3 z 5

Tahle knížka mě trochu zklamala. Více by mě zajímalo jaká byla reakce okolí a život po svatbě, práce, děti. Ale líbilo se mi střídání vyprávění příběhu z pohledu Abby a Trevise.

kik68
12.09.2016 2 z 5

No přečetla jsem to, ale moc mi to k příběhu Abby a Travise nedalo. Ani mě nepřekvapil důvod Abby ke svatbě, přesně to k ní sedělo. Jinak podle mého zbytečný kus příběhu. Rozlučková hra byla to nejlepší a nevtipnější z celé téhle knihy.

Punkies
06.09.2016 3 z 5

U posledního dílu vlastně už jen dočítáme příběh Maddoxů. Je to taková jednorázovka, překvapil mě ale záměr, s jakým se Holu postavila ke svatbě (trochu jsem si myslela, že v tom bude něco víc, než jen láska až za hrob) a na konci se mi líbila rozlučková hra :)

orangerose
02.09.2016 5 z 5

krásný příběh, škoda že není dlouhá , bavila mně

Jamie McGuire
americká, 1978