Káťa a Škubánek se neztratí

Káťa a Škubánek se neztratí https://www.databazeknih.cz/img/books/67_/67523/kata-a-skubanek-se-neztrati-67523.jpg 5 37 5

Káťa a Škubánek série

< 3. díl

Káťa a Škubánek tu jsou do třetice a jistě vás nezklamou! Vypraví se totiž na psí olympiádu, na ryby, udělají si výlet v originálním kočičím autě, vyzkoušejí bumerang a účastní se hudební soutěže. A že je zastihne potopa a jiné malé pohromy, jim vůbec nevadí. Oba si umí se vším poradit, Káťa a Škubánek se prostě neztratí!

kristeen
09.02.2021 4 z 5

Modernější svižnější pohádkové čtení. Optimální pro děti starší šesti let. Dobře srozumitelné a místy mile vtipné.

Knihomolka506
17.12.2020 5 z 5

Hodnocení série: známa dvojice z večerníčku ožívá taky na stránkách knih. Poznejte další dobrodružství holky Káti a jejího psa Škubánka. Každý si z dětských příběhu a knížek něco vezme:
Dítě: dobrodružství, vidí ilustrace zvířat na každé straně, touha zjistit jak příběh skončí.
Dospělý- vzpomínka na to jak mu knihu četli rodiče, radost, že své dětské hrdiny a kamarády vidí znovu

Taťka Hraboš
03.03.2017 5 z 5

Sympatická dvojice, která děti v podstatě nikdy nezklame. A když jim do toho zasahuje ještě zlomyslný kocour, má to ještě větší spád a šmrnc.

tyzik.cejka
09.06.2013

Skutečně dobře udělané i ve filmu

Marika Vanova
01.09.2012 5 z 5

A opět skvělé příhody pejska a holčičky pro naší dcerku.

pro děti zfilmováno – TV seriál

Autoři knihy