Káťa a Škubánek - komiks

Káťa a Škubánek - komiks https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/377493/bmid_kata-a-skubanek-kreslene-pribehy-Wgp-377493.jpg 5 14 3

"První knižní vydání slavného seriálu o Kátě a Škubánkovi v komiksové verzi!" Veselé příběhy holčičky Káti a jejího rozpustilého pejska Škubánka patří k nejoblíbenějším večerníčkům a těší se oblibě i v knižní podobě. Malí hrdinové se však objevili i v devatenácti kreslených příbězích, které vycházely na pokračování v časopisu Čtyřlístek v letech 1984 až 1992. Kompletní komiks vydáváme v Albatrosu poprvé knižně!... celý text

hippiesak
21.01.2021 5 z 5

Naprosto boží :) Tak jako jsem s radostí opět listoval knižní verzí Poldy a Oldy, tak stejně tak jsem si si užíval ve svých 38 letech (spolu s mými dětmi) toto ucelené komiksové vydání všech dílů Káťi a Škubánka. Byla to dobrá investice, je to super komiks a jsem rád, že baví i mé děti :) PS: dost se mi stávalo, že se mi v hlavě, ve vzpomínkách, zjevoval hlas Jitky Molavcové. Tento večerníček jsem asi jako malý musel fakt milovat :)

ZelenýAnton
01.09.2020 5 z 5

Skvělá knížka. Moc mě baví komiksové zpracování. Je to vtipné a psané velkými písmeny, takže se mi to dobře čte.

Knižní střípky
06.11.2018 5 z 5

Krásné komiksové zpracování příběhů, které každý z nás dobře zná. Knihu dostala dcera a přečetla jsem si ji s chutí i já dospělá ženská :-) Mám ráda tyto milé příběhy z mého dětství bez násilí, plné pohody a vtipu.