Káťa a Škubánek

Káťa a Škubánek https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/265150/bmid_kata-a-skubanek-265150.jpg 5 201 38

Večerníček série

Káťa a Škubánek série

1. díl

Sedm veselých příběhů z oblíbených večerníčků Káťa a Škubánek. Nejdříve se vyklube Škubánek z čokoládového vajíčka a pak společně s Káťou poletí do Afriky, pojedou na hory, budou si hrát na čmuchanou a oslaví narozeniny.

Naďa2411
23.11.2023 5 z 5

V nostalgické aknize, jsem si připomněla mé oblíbené večerníčky. Postavičky mi jsou velmi sympatické, trochu naivní Káťa s roztomilým pejskem Škubánkem.

Janizoun
12.11.2023 5 z 5

Káťa a Škubánek jsou pro mě nezapomenutelná dvojka, díky večerníčkům na počátku osmdesátých let. Knihu jako takovou jsem objevila až před pár lety, což je škoda, protože mým dospělým dětem jsem jí nečetla. Aspoň u mých malých dětí jsem to napravila a příběhy jim čtu nyní opakovaně a moc se jim líbí.

mataaskorice
27.08.2023 5 z 5

Káťu a Škubánka jsem milovala jako dítě v dětských večerníčcích a knížka, kterou jsem četla teď téměř čtyřleté dceři, se mi taky líbila. Z dětství si pamatuju, jak mě vytáčela protivná opice Zuzanka. I o ní je jeden z příběhů obsažených v této knize.

yellow
09.08.2023 5 z 5

Jediné, co mi chybělo, bylo víc příběhů s kocourem. Káťa se Škubánkem jsou prostě nepřekonatelná klasika.

Marticka79
21.05.2023 5 z 5

Krásné příběhy o Kátě a pejskovi jménem Škubánek. Tato bezva sehraná dvojice společně zažívá různá dobrodružství u kterých se děti a i dospěláci opravdu nenudí. :-). Kniha se nám moc líbila a dáváme jí plný počet hvězdiček.

Kontryhelka
05.01.2022 5 z 5

Veselé příběhy našich kamarádů z dětství. Také Večerníček je výborný . Káťa a Škubánek jsou nadčasoví a jistě potěší menší i větší čtenáře.

Zlatinka.Emilly
24.06.2021 4 z 5

Nádherné obrázky v knize známých pohádkových postaviček dokreslují veselé příběhy malé holčičky a jejího pejska. Asi jsou příběhy pro trochu větší děti. Všimla jsem si, že místy se malá zajímala něčím úplně jiným, než samotným příběhem. A někdy se i mě zdálo vyprávění zdlouhavé a jakoby ne napsané pro malé posluchače.

Nestorkea
22.05.2021 5 z 5

Skvělá pro děti, pro rodiče je zakomponována spousta slovních hříček a vtípků.

Ivanka83
25.04.2021 5 z 5

Naše oblíbená pohádka.

Shashlick
29.03.2021 5 z 5

Klasika, krásné příběhy, krásné ilustrace. Se synkem jsem si to užili.

Simikik
09.03.2021 5 z 5

Jako dite jsem evidentne nedocenila vtip, ktery si kniha nese napric pribehy! Skvostne!

ElikaS
11.02.2021 5 z 5

Kdo by tyto věčerníčkové příběhy neznal? Stejné kouzlo jako má večerníček, má i knížka. Čte see hezky, je vtipná, není příliš dlouhá, takže ji děti vydrží bezproblémů poslouchat. Ilustrace jsou moc hezké.

Autor si krásně hraje s češtinou - některé jeho obraty jsou vyloženě pro dospělé, kteří se u knížky také pobaví. A dětem hezky rozšíří slovní zásobu. Moc rádi je čteme před spaním.

hojchna
14.11.2020 5 z 5

Trochu jsem se bála, aby knížka děti bavila, když znají televizní předlohu, ale zbytečně. Knížka se hezky čte, je vtipná a dlouhá tak akorát na čtení před spaním.

Jelitovna
03.11.2020 5 z 5

Až letos po nejméně pátém přečtení jsem si všimla, že některé věty tam nejsou pro děti, ale pro dospělé.

Knihomolka506
09.08.2020 5 z 5

Opět pěkný večerníček plný humoru z trapasů pejska Škubanka a jeho paní holky Káti. Spolu zažívají hodně roztomilých dobrodružství

Venda32
31.07.2020 5 z 5

Vynikající knížka. Smysluplné příběhy, krásné ilustrace. Dcera při čtení poslouchá a příběhy vnímá.

sinamona
14.07.2020 5 z 5

Jeden z mých oblíbených věčerníčků z dětství. V knižní podobě rozhodně nezklamal. Krásné ilustrace, důmyslný vtip, bohaté slovní obraty, pointa příběhu. Ideální čtení před spaním, nebo čtení pro prvostupňové děti.

kusma
10.05.2020 5 z 5

Nádherná nostalgie, a malý syn už je taky miluje. Zatím tedy hlavně obrázky :) Ale rád i poslouchá příběhy.

sgjoli
29.03.2020 4 z 5

Na tuhle knížečku jsem dočista zapomněla, že ji mám doma. Pěkné, milé, odpočinkové čtení s překrásnými ilustracemi. Ale večerníček s Jitkou Molavcovou mne bavil přeci jen o chloupek více. :-)

janasim
17.11.2019 5 z 5

Pěkné čteni pro děti na dobrou noc, poutavé ilustrace, vtipné příběhy a k tomu vzpomínka na večerníček a Jitku Molavcovou.