Kaštánek

Podmanivý thriller od autora dánského seriálového hitu Zločin. Na předměstí Kodaně je nalezena zavražděná žena. Na místě činu policie objeví panáčka z kaštanů, na němž je otisk prstu patřící zmizelé dívce, jejíž případ byl dávno uzavřen. Krátce nato dojde k další vraždě. Další znetvořené tělo, další kaštanová figurka. Vyšetřovatelé bojují s časem, neznají však motiv a pachatel si s nimi nelítostně zahrává. Dokáží ho zastavit dřív, než se objeví další panáček? A jak s vraždami souvisí případ zmizelé školačky?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/40_/406585/kastanek-6m4-406585.jpg 4.593
Literatura světová, Detektivky, Thrillery

ISBN:978-80-7473-773-2

Kniha Kaštánek

RADOST
včera

Napínavé, zajímavé, dobré, i rozuzlení celkem nečekané. Jen mi něco "drhlo" v osobnosti i motivaci pachatele. Snad budu mít možnost o tom s někým podebatovat , zde nemohu cokoliv prozrazovat.

daja51
včera

Krátce a stručně - tohle je můj šálek kávy.

lucievidnerova
předevčírem

Thriller podle meho gusta, takhle proste JO!????

berila

Výborný thriller. Šla jsem do knížky, protože se mi líbil seriál "Zločin" od autora knížky. Opravdu moc dobré, všem doporučuji.

Lenka_S

Zpočátku jsem měla problém se začíst, ale zruba někde kolem dvousté stranky se to zlomilo a příběh konečně upoutal mou pozornost. Hodně překvapivý je pachatel, alespoň pro mne. Tipovala jsem postupně několik lidí, ale byla jsem vedle jak ta jedle :-)

kneslova

Slušný potenciál námětu detektivky, na mne příliš podrobné popisy násilností, takové čtení na dovolenou

veselaa

Kniha má moc zajímavou titulní stránku,která mě velmi upoutala a zlákala ke koupi.
Zajimavý příběh,dost odlišný od těch co jsem do teď četla.Ale bohužel na začátku jsem se nemohla začíst a kapku nudila. Závěr byl pro mě překvapivý.
Taková slušná detektivka,která se fajn čte.
Já bych dala tak3,5*

rodak

Tak tuhle knihu určitě řadím mezi top thrillery.Není třeba více psát.