Kaštánek

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Podmanivý thriller od autora dánského seriálového hitu Zločin.

Na předměstí Kodaně je nalezena zavražděná žena. Na místě činu policie objeví panáčka z kaštanů, na němž je otisk prstu patřící zmizelé dívce, jejíž případ byl dávno uzavřen. Krátce nato dojde k další vraždě. Další znetvořené tělo, další kaštanová figurka. Vyšetřovatelé bojují s časem, neznají však motiv a pachatel si s nimi nelítostně zahrává. Dokáží ho zastavit dřív, než se objeví další panáček? A jak s vraždami souvisí případ zmizelé školačky?

https://www.databazeknih.cz/images_books/40_/406585/kastanek-6m4-406585.jpg 4.5101
Žánr:
Literatura světová, Detektivky, Thrillery
Vydáno:, Kniha Zlín
Orig. název:

Kastanjemanden

Počet stran:464
Jazyk vydání:český
Překlad:Kristina Václavů
Edice:TOP thriller
Vazba knihy:pevná / vázaná
ISBN:978-80-7473-773-2
Nahrávám...

Komentáře (46)

Kniha Kaštánek

Přidat komentář
DecoSouza
20. června

Kvalitní reprezentant žánru. Zajímavé postavy, dobře vykreslená atmosféra, uvěřitelnost, udržování čtenáře v nejistotě. Připomíná seriálovou tvorbu typu Most/Bron, což není náhoda. Autor je scénáristou seriálu Zločin.

koki.veru
20. června

Velmi povedený thriller. Velmi mě překvapila závěrečná část, a hlavně informace, kdo za tím vším stojí a jak se mu povedlo to vše naplánovat. Moc moc pěkný a doufám, že se objeví další takováto podobná knížka :)

RADOST
19. června

Napínavé, zajímavé, dobré, i rozuzlení celkem nečekané. Jen mi něco "drhlo" v osobnosti i motivaci pachatele. Snad budu mít možnost o tom s někým podebatovat , zde nemohu cokoliv prozrazovat.

daja51
19. června

Krátce a stručně - tohle je můj šálek kávy.

lucievidnerova
18. června

Thriller podle meho gusta, takhle proste JO!????

berila
17. června

Výborný thriller. Šla jsem do knížky, protože se mi líbil seriál "Zločin" od autora knížky. Opravdu moc dobré, všem doporučuji.

Lenka_S
16. června

Zpočátku jsem měla problém se začíst, ale zruba někde kolem dvousté stranky se to zlomilo a příběh konečně upoutal mou pozornost. Hodně překvapivý je pachatel, alespoň pro mne. Tipovala jsem postupně několik lidí, ale byla jsem vedle jak ta jedle :-)

kneslova
16. června

Slušný potenciál námětu detektivky, na mne příliš podrobné popisy násilností, takové čtení na dovolenou