Kaštánek

Podmanivý thriller od autora dánského seriálového hitu Zločin. Na předměstí Kodaně je nalezena zavražděná žena. Na místě činu policie objeví panáčka z kaštanů, na němž je otisk prstu patřící zmizelé dívce, jejíž případ byl dávno uzavřen. Krátce nato dojde k další vraždě. Další znetvořené tělo, další kaštanová figurka. Vyšetřovatelé bojují s časem, neznají však motiv a pachatel si s nimi nelítostně zahrává. Dokáží ho zastavit dřív, než se objeví další panáček? A jak s vraždami souvisí případ zmizelé školačky?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/40_/406585/kastanek-6m4-406585.jpg 4.4183
Literatura světová, Detektivky, Thrillery
Vydáno:, Kniha Zlín

Kastanjemanden

Kniha Kaštánek

knihomolkadorfa

Inteligentní, drsné, napínavé. V pachateli jsem se tedy spletla, takže napětí až do konce. Postavy vyšetřovatelů sympatické a uvěřitelné. I přes vyšší počet stran se četla velmi dobře. Super.

janastok

Uf, tak tohle byla parádní jízda. V poslední době jsou severská krimi jedno jak druhé, ale toto se mi líbilo. Trochu ve stylu Nesbova Sněhuláka. Napínavé, zajímavě použitý přítomný čas a jen příjmení hlavních hrdinů, perfektní konec. S tipem na vraha jsem byla tentokrát úplně vedle. Dávám si pana S do svých oblíbenců a doufám, že bude v psaní pokračovat.

Lucajda111

Super kniha

plamínek21

Inteligentní, rafinovaná detektivka, která rychle vtáhne do děje. Poctivá kompozice, dva solitéři coby vyšetřovatelé, které jsem si oblíbila. Co dodat ? Snad jen doporučit k přečtení.

Disease

Vcelku solidně napsaná krimi s lehce načrtnutými postavami, které jsou ale přesto sympatické, takže moc nevadí ani, že se opět vaří z "osvědčených skandinávských ingrediencí".

anndy

Po dlouhé době luxusní, drsný thriller, který mě držel u knihy od samého počátku v napětí! Za mě super!

Pan_Skala

Tohle bylo nejspíše moje první setkání se severskou krimi a musím říct, že nejspíše ne poslední. Ze začátku to šlo trošku ztuha, ale pak se to rozjelo tak, že jsem párkrát málem přejel cílovou stanici, když jsem ji četl ve vlaku. Dokázalo to dokonale pohltit, že v tu chvíli neexistovalo nic jiného. Hlavní padouch mě trošku překvapil přeci jenom jsem čekal někoho jiného. A čtyři hvězdy dávám kvůli tomu startu a i trošku kvůli tomu konci.

Steiniglovka

Do první třetiny jsem se musela nutit a i přes slabší začátek jsem ji na základě zdejších komentářů neodložila. A udělala jsem dobře :) určitě stojí za přečtení. I když jsou některé části zmatečné a uspěchané a závěr zbytečně urychlený,jsem spokojená. Bylo to příjemné čtení...