Kárová dáma

Kárová dáma https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/272811/mid_karova-dama-4L4-272811.jpg 2 11 5

Miluje rychlá kola, má rada tequilu a nedokáže se zamilovat. Žije svojí prací, relaxuje při běhu či příležitostném sexu. Dvě slova. Nezávislá právnička. Potom ale přijde ON. Muž, kterého by bylo škoda nechat odejít, a tak Klára chtě nechtě okusí i rodinný život. A světe, div se, je víc než spokojená. Nic ale netrvá věcně. Osud karty zamíchá a do hry vstoupí nevítaný host i nehoda. Nebo náhoda? Klára se probere v nemocnici a nemůže si vzpomenout, co se předešlého dne odehrálo. Paměť se vrací, zatímco pohádka manželství je pomalu pryč. Klára je připravená udělat cokoliv, aby vrátila svůj život do starých kolejí. To ale není vůbec jednoduché, a tak začíná riskovat. Zvládne rozházené karty svého života znovu správně poskládat?... celý text

zofie3000
03.12.2017 2 z 5

Něčím mi to hrozně připomnělo stránku Úlovky z Wattpadu :D. Přišlo mi to, že autorka tam chtěla nacpat co nejvíc věcí. Zaplaťpánbůh že to bylo tak krátký

slunatko
21.11.2016 odpad!

Jednim slovem - HRUZA!!

polly43
11.05.2016 3 z 5

Bylo to mé seznámení s autorkou,ale nijak mě nezaujala,zkrátka nic moc.

Julinka88
19.02.2016 odpad!

Kniha je naprosto priserna!!! Nedocetla jsem ji do konce, protoze me nicim nezaujala. Jsem rada ze sem ji mela jen pujcenou, rozhodne bych si takovy brak nekoupila! J.

Marselle
31.12.2015 3 z 5