Karmická astrologie

Podtitul - aneb Minulý život v horoskopu Esoterická astrologie staví člověka do prostorově-časového řádu, osvětlujícího smysl a cíl jeho života, bere v úvahu i reinkarnaci. Je známo, že nynější horoskop představuje jen jednu, poslední inkarnaci, která je výsledkem předcházející. Horoskop však naznačuje i příští reinkarnaci. Na základě této karmické perspektivy vysvětluje horoskop předešlý život, povahu, chyby a pozitivní vlastnosti. Protože esoterická astrologie poznává, jak zážitky minulého života jsou vryty do chování současného života, dostaneme se do větší hloubky než psychoanalýza. Pokud je astrolog k tomu kompetentní, může z horoskopu vyčíst traumata dřívějších životů....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/63_/63916/karmicka-astrologie-Kd8-63916.jpg 49
Duchovní literatura, Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno:, Komers

Kniha Karmická astrologie

Elea

Kniha, která nutí přemýšlet o smyslu života.

moničina
27.02.2018

Podľa mňa veľmi slabo a ťažkopádne napísané. Schulmann alebo Greenová majú lepšiu knihu o danej téme.

Varvara
24.08.2015

Útlá, ale hodně výživná a podnětná kniha. Ne, nedozvíte se, zda jste v některém z minulých životů byli Karlem IV. nebo Kleopatrou apod., spíš vás kniha dovede k nastínění toho, co máte z dřívějších inkarnací nezpracované, nedokončené, nevyužité apod. Může vám pomoct vidět věci v širších souvislostech. Uvědomit si, kde jste v životě blokovaní a také co se s tím dá dělat. Také co už ovládáte a kam máte směřovat.

vesirena
01.02.2012

Kniha vysvětluje co je to reinkarnace, a proč je důležitá pro vývoj člověka.
Co je to precese- posun astrologických znamení a astronomických hvězdných znamení směrem od sebe...a jak se to projevuje v povaze a chování člověka. Na základě tabulek AYANAMSY se nechá vypočítat předpokládaný horoskop minulého života a pak pochopit, proč prožívám to, co prožívám, proč potkávám lidi s takovými vlastnostmi a proč se mi některé lekce vracejí.

Výpočty jsem dělala zejména pro blízké lidi, které znám velice dobře a musím přiznat, že to funguje...člověk tak nalezne nejenom příčinu, ale i cestu jak se z těchto vlivů vymanit. Knihu dopuručuji větším šťouralům, pro laika by byla asi nesrozumitelná

Vladimír Sládeček
česká, 1930 - 2010