Karma rodiny

Karma rodiny https://www.databazeknih.cz/img/books/96_/96908/karma-rodiny-96908.jpg 4 4 2

Síla předků. Správný krok, jak se vypořádat s minulostí, je postavit se k ní čelem. A o to jde v astrologické rodinné terapii - sklonit se před osudem. Pak člověk může předstoupit před své předky a říci jim, že by chtěl žít svůj vlastní život.

Elea
16.02.2020 3 z 5

Velmi zajímavé téma, trochu horší zpracování a - jak je u Fontány již zvykem - nesmírně mizerný překlad (připomínající překladač) a naprostá absence jazykové korektury (takže překlepy, gramatické chyby, věty nedávající smysl).

sira
09.10.2019 3 z 5

Kniha srozumitelně informuje o tom, jak jsme všichni propojeni a ve své rodině obzvlášť silně. Ukazuje, jak se události promítají do rodové linie a to i tak, že to ani nemusíme vědět. Autor používá hodně astrologii a ta mi není blízká (proto tak málo hvězdiček), jinak se jeho pojetí velmi blíží rodinným konstelacím, které používám já. Autor sám zmiňuje, že dílo zakladatele konstelací poznal až po vypracování systému. V zásadě se vším souhlasím, jen už jsem zvyklá na jiný přístup.

Kniha Karma rodiny je v