Karma - Řešení problémů

Karma - Řešení problémů https://www.databazeknih.cz/img/books/66_/66435/mid_karma-reseni-problemu-iGY-66435.jpg 4 12 3

Formování událostí. Kam kráčíme. Závěrečná část trilogie ruského autora Alexandra Svijaše. Proč bychom měli zbytečně trpět a sami si znepříjemňovat život? Poté co si s pomocí prvních dvou dílů Karmy čtenář uvědomil své nesprávné postoje a zbavil se jich, má nyní možnost pozitivně využít zákony vesmíru k tomu, aby mu přinesli co nejrychlejší splněné přání.... celý text

Esoterika, astrologie, okultismus , New Age , Osobní rozvoj a styl

Vydáno: , Eugenika

Karma - Rešajem problemy

Zirvith
05.09.2020 4 z 5

Konečně dočten i třetí díl. A opět, na přečtení je to zajímavé, ale s některými věcmi a názory bohužel nesouhlasím. Každý ať si v tom vybere, co mu vyhovuje :) Ale líbí se mi, že jsou v knize konečně i nějaká cvičení, která by snad mohla být užitečná.

REBELKAAAAAA
25.09.2018 5 z 5

Kniha je nádherná a úžasná. Skvěle vysvětleno jak to vše funguje v životě o tom jak si utváříme svůj život a jak vlastními myšlenkami si dokážeme do života leccos přitáhnout. Hezky vysvětlená nejen karma, ale i síla myšlenky a síla přání. Viz jak pracovat se svým strážcem a jak vlastně naučit se určovat si co a jak do našeho života vstoupí a jak si splnit své sny. Nádhera, knížka mě skvěle zaujala, bavila mě a rozhodně ji doporučuji, krásné čtení :-).

vltavínka
19.01.2017 5 z 5

Velmi čtivým a lidským způsobem vysvětlena problematika karmy. Opravdu výborně psané. Mám všechny 3 díly a rozhodně si je jednoho dne přečtu ráda znovu.

karma řešení problémů

Kniha Karma - Řešení problémů je v