Karl Kostka a Německá demokratická svobodomyslná strana v Československu v době před 2. světovou válkou https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/390065/bmid_karl-kostka-a-nemecka-demokraticka--t53-390065.jpg 5 1 0

Monografie o Karl Kostkovi (Carl Kostka, 1870-1957), senátoru a posledním demokratickém německém starostovi města Liberce, jakož i o Německé demokratické svobodomyslné straně (Deutsche Demokratische Freiheitspartei), jejímž předsedou byl tento muž až do jara 1939, nám nabízí pohled na zápasy o porozumění mezi Němci a Čechy v časech první Československé republiky, které tato malá strana – nakonec ovšem neúspěšně - sváděla. Ani poslední léta Kostkova života nebyla prostá hořkosti. Po nacistických šikanách v době protektorátu a manželčině násilné smrti v poválečných zmatcích žil Karel Kostka s oběma svými dětmi izolovaně a téměř zapomenut v Praze až do svého skonu v r. 1957.... celý text

první republika, 1918-1938 sudetští Němci politici politické strany

2018  100%Karl Kostka a Německá demokratická svobodomyslná strana v Československu v době před 2. světovou válkou
2015  0%Lichtenštejnsko, české země a Československo

Kniha Karl Kostka a Německá demokratická svobodomyslná strana v Československu v době před 2. světovou válkou je v