Drtič

Drtič https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/381012/bmid_drtic-uKf-381012.jpg 4 24 4

Karen Vail série

V příběhu, navazujícím na vynikající bestseller Sedmá oběť, se Karen Vailová vydává do vinařské oblasti Napa Valley, kde řádí sériový vrah, který zanechává své oběti s rozdrcenými průdušnicemi ve vinných sklepech. Když se však Drtič dozví, že se k mordpartě připojila profilovačka FBI, probudí v něm takový projev pozornosti novou smělost a uvede do pohybu plán, který obrátí vzhůru nohama celé město – i speciální policejní tým. Ačkoliv nenadálý zlom v případu pomůže Vailové zjistit totožnost vraha, cítí, že něco není, jak má být. Jestli na to včas nepřijde, následky budou nedozírné.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Baronet

Crush , 2009

čef
21.07.2021 4 z 5

Připravte se na spoustu honiček v autě, v běhu, ve vlaku atp., relativně časté sebezáchovné boje a cudnou erotiku. Také se připravte na to, že se v této knize všechno nedovíte. Autor na konci přiznává, že mnoho podstatných nití není navázáno, a to proto, že nás chce udivovat s profilerkou Karen i v dalších mnoha dílech. Když přehlédnu časté degustační vsuvky, tak jsem docela bavil a myslím, že se do dalších dílů rád ponořím.

veveronka
04.05.2019 5 z 5

Jsem spokojena a chystam se cist dalsi dil

iška
10.11.2018 3 z 5

Průměrná detektivka. Konec nabádá k přečtení dalšího dílu, ale nejsem si zatím jistá, zda se do toho pustím.

Siraelxy
25.10.2018 3 z 5

Je to už druhá knize ze serie. Líbila se mi, i když ji chybělo to cosi, co dělá z průměrné detektivky bestseller :-)

sérioví vrazi FBI policejní vyšetřování

Alan Jacobson