Karel Gott: ilustrovaný životopis

Zpěvákův život, jak ho ještě neznáte. Na závěr každé skladby a písně má zaznít akord... Nebylo, není a asi nikdy ani nebude slavnějšího českého zpěváka, než je Karel Gott. Tato kniha ovšem představuje božského Karla úplně jinak. Jeho život v obrazech a jako jeden fantastický příběh. Připomeňte si jeho začátky v Semaforu, nejlepší hity, slavné kolegy i všechny zpěvákovy ženy… Vraťte se s ním do uvolněných šedesátek, normalizovaných sedmdesátek, barevných osmdesátek i svobodných devadesátých let a prožijte svůj život s Gottem ještě jednou!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/450963/big_karel-gott-ilustrovany-zivotopis-fWv-450963.jpg 4.45

Kniha Karel Gott: ilustrovaný životopis

denisa7430

Moc krásně zpracovaná vzpomínková kniha na božského Káju, ilustrace knihu nádherně doplňují.

dexterman
10.11.2020

Nic zvláštního se tady skalní fanoušci asi nedozví . Je to spíš takový krátký souhrn života Karla Gotta . Který je ale opravdu jedinečný . To v tom, že je opravdu v obrazech . Mně se to celkem líbilo . Je pravda že pár informací jsem se tam třeba já dozvěděl. Nicméně si nemyslím že tato forma Biografie a Komixu se bude líbit každému .