Kardiologova příslužba

Kardiologova příslužba https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/416328/bmid_kardiologova-prisluzba-jt4-416328.jpg 4 4 1

Rady, jak se dožít devadesátky, pohádka o utírání zadků nebo proč to geniální lidé mohou mít v práci těžší, než byste čekali. Ale také jaké to je, když stárnutí děsí, které rysy jsou charakteristické pro typ člověka zvaný pijavice, o půvabu stavu zvaného obezita, o situacích, za kterých se vám i mokré spodní prádlo může zdát docela příjemné, jaký je rozdíl mezi Rusy a Rusáky, či o tom, že v kritické situaci nespoléhejte na zázrak a neztrácejte naději. Nad těmito a ještě mnohými dalšími tématy se ve své druhé knize zamýšlí kardiolog Josef Veselka.... celý text

knihovna1
26.09.2019 5 z 5

Tak tato kniha mě velmi potěšila. Pan profesor je skoro můj ročník a tudíž mám stejné retro vzpomínky a hlavně mi mluví z duše a souhlasím s jeho názory na cokoli. Tato knížečka je sbírka blogů pana profesora. Je velmi citlivě i vtipně napsána. Četla jsem ji o dovolené v cizí zemi a byla pro mne výborný společník.
Smekám před ušlechtilostí a profesionalitou pana profesora Josefa Veselky. Takovýchto lékařů si vážím a jsem vděčna, že pracují tady u nás doma.

Josef Veselka
česká, 1965