nehodnoceno
Kardioembolizační ischemické cévní mozkové příhody - diagnostika, léčba, prevence https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/155584/kardioembolizacni-is-155584.jpg 0 0 0

Kniha je první monografií na našem trhu, která se komplexně zabývá embolizačními mozkovými ikty od akutních fází diagnostiky a léčby přes následnou identifikaci možných kardiálních zdrojů a jejich následnou eliminaci až po prevenci recidivy onemocnění.Cílovou skupinou čtenářů jsou především neurologové a kardiologové, ale i internisté, praktičtí lékaři, radiologové a v neposlední řadě i pediatři.Celobarevná publikace s více než 50 barevnými obrázky a 25 grafy a tabulkami je doplněna CD-ROMem s echokardiografickými sekvencemi a nálezy dalších zobrazovacích metod, které dokumentují základní diagnózy probrané teoreticky v textu knihy. (diagnostika, léčba, prevence)... celý text

diagnostika (lékařství) léčba, terapie prevence mrtvice, cévní mozková příhoda

Autoři knihy

Miloš Táborský
česká, 1962
Daniel Šaňák
česká, 1976
Martin Hutyra
česká, 1974

Kniha Kardioembolizační ischemické cévní mozkové příhody - diagnostika, léčba, prevence je v