Kapky rosy

Kapky rosy https://www.databazeknih.cz/img/books/99_/99615/bmid_kapky-rosy-2-vydani-99615.jpg 4 597 65

Skončit úspěšně druhý ročník střední školy, mít v ruce vysvědčení a před sebou dva měsíce volna, lenošení a léta s příslibem nových zážitků... Co víc si přát! Sympatická a trochu nesmělá Karolína si ani víc nepřeje. Na rozdíl od svých kamarádek, které vyráží na tramp, se těší na příjemný klid trávený s knížkami a ostatními koníčky společně s rodiči a mladší sestrou na chalupě. O tom, že tyhle prázdniny rozhodně nebudou nudné, se přesvědčí záhy - tím spíš, že na nedaleké zřícenině starého hradu pracuje parta zajímavých brigádníků - a především jeden z nich Karolíně pořádně zamotá nejen hlavu, ale i její předchozí představy o dokonalém princi. Prázdninový román o letních touhách, snech, láskách a ne vždy jednoduchých cestách k dospělosti. 2. vydání.... celý text

KatyVe
06.02.2016 5 z 5

Podle mě nejlepší knížka co napsala :3 Doporučuju

AkiB
18.10.2015 5 z 5

Jedna z nejlepších knih, co L. Lanczová napsala. Vřele doporučuji.

Vendy_K
24.07.2015 5 z 5

Další velice povedená ,,lanczovka'' :) Příjemné čtení na léto. Není co dodat, leda to, že je to asi moje nejoblíbenější knížka od této autorky :)

suezie
25.06.2015 5 z 5

Moje nejoblíbenější Lanczovka :). Nechybí zde láska, léto, koupání, erotika... Vřele doporučuji ;). Určitě jsem nečetla naposled.

Sabka123
29.04.2015 5 z 5

Skvělá! Četla se jedním dechem od začátku až dokonce. Vážně jsem nečekala, že bude až tak dokonalá! Nemám k ní ani žádné výhrady, snad jen to, že by mohla být delší, velmi mě bavila a vůbec jsem se u ní nenudila. Je to jedna z nejlepších :-) Lenka Lanczová mě nikdy nezklame!

Rivenwx92
15.01.2015 4 z 5

Jeden z mála dívčích románů, který si ráda přečtu znovu. Pěkný příběh :)

Karolína18
16.08.2014 4 z 5

Velmi pěkná kniha. Je škoda, že mi vůbec nesedla hlavní hrdinka a její chování. Naopak jsem si oblíbila její mladší upovídanou sestru. Konec mohl být také o pár stránek oddálen, abych se mohla dozvědět, jak to s Karolínou a Matějem dopadlo, ale je to další z mnoha povedených knih.

1v8na
15.08.2014 5 z 5

hodně silný příběh, dal mi toho celkem dost, hlavně to, že nezáleží na tom, jakou měl kdo minulost, ale jakou chce mít budoucnost.

bibi 24
12.08.2014

Podle mě nejlepší kniha od autorky. Ideální na léto a celkově prostě super!

OnlyLuss
10.08.2014 5 z 5

Patří mezi mé oblíbené knihy.

kacaaba
07.07.2014 5 z 5

Tak tahle se jí moc povedla. Hezký příběh, prostě romantika :D Příjemné čtení na léto.

moonchild
11.03.2014 4 z 5

Tato kniha mi připomíná prázdniny u mé babičky.Zažívala jsem něco podobného.

verunka32
12.09.2013 4 z 5

Pri cteni teto knihy se mi vraci vzpominky na prvni letni lasky. Je hezky zavzpominat.

Kaxik
11.09.2013 5 z 5

Knihu jsem poprvé četla asi ve 14 letech a nadchla mě jako tehdy žádná jiná =) Pořád na ní ráda vzpomínám a od té doby jsem jí četla ještě nesčetněkrát =) stále mi připadá úžasná a pokaždé ji musím přečíst hned a najednou. Je mou srdcovou =)

herotabe53
27.08.2013 4 z 5

K téhle knížce mám jediný komentář.. super!:)

Paithe
24.08.2013 5 z 5

Nejúžasnější a nejkrásnější příběh, co jsem kdy četla! Nemohla jsem se od ní odrhnout, snad ani kdyby hořelo. :D Musela jsem číst a číst, dokud nebyl konec. Pořád se k ní vracím, a i když ji znám pomalu nazpaměť, čtení si pokaždé užívám jako poprvé. :))

krispinek
07.08.2013 3 z 5

pekna,pohodova,prazdninova...ale od teto spisovatelky jsem cetla jiz lepsi...

Marčullkas
23.07.2013 3 z 5

Je pro mě těžké hodnotit zpětně knížky, které jsem před Xxx lety četla, ale na Lanczovou se nedá jen tak zapomenout. Provázela naši generaci:) Dnes bych sáhla po jiné literatuře :)

Hřibče
10.06.2013 5 z 5

Tato knížka se mi moc líbila, patří k mým nejoblíbenějším od Lenky. Četla jsem ji o prázdninách před pár lety a kniha má vyloženě letní atmosféru. Jelikož jsem ji četla během léta, tak jsem se na chvilku s Karolínou opravdu sžila. Moc krásný příbeh a úchvatný hlavní hrdina. :-)

LovelyLucy
14.05.2013 4 z 5

Můj velmi oblíbený díl. Už je to dlouho co jsem knihu četla poprvé, ale stále si pamatuji, že jsem v době prázdnin četla celou noc, protože jsem se od ní nemohla odtrhnout. Už jsem se k ní několikrát vrátila a rozhodně to nebylo naposled.