Rozkazy z éteru

Rozkazy z éteru

V druhém dílu trilogie pokračuje dobrodružná cesta účastníků Farinovy výpravy. Poznávají tajemství mořského dna - a zbytky zničené Atlantidy, tvory na povrchu Země dávno vyhynulé, i podivuhodné bytosti mimozemského původu.

https://www.databazeknih.cz/images_books/32_/32044/kapitan-nemo-ii-rozkazy-z-eteru-32044.jpg 4.4143

Kapitán Nemo (2.)

Sci-fi, Pro děti a mládež
Vydáno:, Toužimský a Moravec

danny_21

Druhý díl první trilogie hodnotím jen průměrně, politicko-válečné pletichy mě moc nebraly, všeslyšící ucho Farina juniora a jeho konstrukce mi přišlo hodně úsměvné, co musím chválit jsou ale úžasné Novákovy ilustrace - 65 %

Andulka VK

Opravte si prosim-Farinovy vypravy!!! :) ...tuto knihu jsem jeste necetla-jen doplnim,ze J.M.Troska(Jan Matzal)se narodil roku 1881 u nas ve Valasskych Kloboukach...zel,nejak se na nej i v nasem meste prizapomnelo...pritom je to vlastne nas prukopnik sci-fi...
Je prima,ze i soucasnym ctenarum ma stale jeho tvorba co rici-i kdyz je mozna ponekud prekonana...

Lessana

Skvelé pokračovanie dokonalého sci-fi príbehu z pera majstra, kde dostali viac priestoru čestní mladí hrdinovia, nová generácia. Oceňujem detektívnu zápletku a stupňujúce sa napätie. Ako aj zásah kapitána Nema v pravý čas a, samozrejme, spravodlivé potrestanie zlosynov. Ukončenie (v tom najnapínavejšom) druhej časti trilógie šikovne navnadilo na tretí diel, do ktorého sa s radosťou púšťam! :) Rovnako vzdávam hold ilustrátorovi, jeho tvorbou som sa počas čítania vyslovene kochala.

Kapis
29.09.2014

Jako děcko jsem to hltal i s obalem, mělo to své kouzlo, myslím, že bych se nenudil ani teď v dospělosti, i když asi dost představ je už kapku překonaných, třeba co si ještě vzpomínám - takové vrtání do špičky Everestu, odkud Nemo vypustí raketu;) Třeba se k tomu ještě dostanu s děckama, v knihovně nicméně obě Troskovy trilogie mají své čestné místo.

maillen
18.04.2014

Sice již starší záležitost, ale pořád čtivá.

Ruxandra
21.11.2013

Ať už jsou tyto knihy vědecky mimo či ne, já ten příběh jako dítě milovala a s chutí si ho přečtu klidně i teď. Jedna z mých srdečních záležitostí!

Lubor123
31.10.2013

Alespoň v knížkách je spravedlnost

steppen-wolf
24.03.2013

Bože, ty úúúúúžasné Rotreklovy obálky!!!

Tazz1
30.08.2011

Trilogie co se čte jedním dechem.