Kapitán Kloss - Kompletní vydání 20 sešitů

Polák Stanislav Kolicki pracuje na počátku 2. světové války pro sovětskou rozvědku, které předává nejrůznější zprávy. V té době padne do ruského zajetí německý důstojník Hans Kloss, jemuž je Kolicki neuvěřitelně podobný. A tak se zrodí agent J-23, obdoba nejslavnějšího britského agenta Jamese Bonda. Neohrožený Polák se vydává (po důkladném vyškolení, kdy si vštěpuje podrobnosti z Klossova života, zdokonaluje se v sebeobraně a špionáži) na nebezpečnou misi, během níž předstírá, že je skutečným Klossem, a hodlá získávat další a další informace pro sovětské velení....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/458168/big_kapitan-kloss-kompletni-vydani-20-s-XGd-458168.jpg 4.634

Kniha Kapitán Kloss - Kompletní vydání 20 sešitů

Turlogh

Výborné příběhy slavného J -23, tentokráte v komiksovém provedení. Takže po klasických knihách, dodnes znamenité filmové sérii se dočkáváme i komiksu. Tento je opravdu povedený, plný akce a napětí! Hans Kloss je prostě jednička! Přečteno vše za několik hodin, jedním dechem. Vřele všem doporučuji a pálím všech pět hvězd neb tato komiksová bichle si to opravdu zaslouží! Howgh.

bazyk21
31.12.2020

Na komiks ze 70.let 20. století a z komunismu je děj velmi akční a kresba svěží - takový polský superman, ovšem příběh Čtyři z tanku a pes byl uvěřitelnější

RoBertino27
18.08.2020

Jednotlivé sešity jsem sbíral postupně a značně odrbané a potrhané je nakonec všechny shromáždil. Kloss byl vážným soupeřem čtveřice tankistů se psem Šarikem, takže se často vedly dramatické debaty, kdo byl lepší - a to měli jak tankisté, tak neohrožený agent své televizní série! Pochopitelně je komiks značně stylizovaný, ale určitě to není taková hrůza, jakou po vydání souboru všech dílů přinesl denní tisk.

Florindela
27.02.2020

Návrat do dětství. V knihovně mi ji podstrčil manžel, tak jsem si ji s chutí přečetla. Kdo má rád komiksy a válečné příběhy, doporučuji.

marcela8908
08.02.2020

Super komiks a taky velká vzpomínka na dětství kdy jsem ty komiksy milovala

krabat
21.11.2014

Nadherny komiks dobre postaveny děj . Polaci nejsou v tomto umění vubec špatni vlastně jsou v tom uplně výborní . Za mě velké plus a nostalgie kam se za klossem vlečou všichni americky supermani

pietroaretino
11.10.2014