Kapitán Bombarďák a invaze neuvěřitelně zlých mimozemských kuchařek (a následný útok úplně stejně zlých nemrtvých šprtů) https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/344415/bmid_kapitan-bombardak-a-invaze-neuverit-iwD-344415.jpg 4 13 3

Kapitán Bombarďák série

Kapitán Bombarďák se vrací! Porazil zlotřilého doktora Plíňáka, zničil strašlivé mluvící záchody… a nyní musí opět bojovat o osud celého světa! George a Harold si na Základní škole Jeroma Horwitze stihli udělat legraci snad ze všech. Když po jejich posledním šprýmu dají výpověď všechny kuchařky ze školní jídelny, ředitel Krupp za ně rychle najde náhradu – ale netuší, že to jsou tři chapadlovití mimozemšťané v přestrojení, kteří chtějí ovládnout svět! Dokážou George a Harold a Kapitán Bombarďák všechny zachránit, než bude příliš pozdě?... celý text

Humor , Pro děti a mládež

Vydáno: , Baronet

Captain Underpants and the Invasion of the Incredibly Naughty Cafeteria Ladies from Outer Space (and the Subsequent Assault of the , 1999

Sitting-Bull
Sitting-Bull
28.01.2024 4 z 5

Série má kolísavou kvalitu, první díl dosáhne v pohodě na 8 bodů z 10, druhý dosáhne na 9 bodů z deseti a třetí s odřenýma ušima tak na 6 bodů z 10. Tohle bylo za mě už dost šroubované, nicméně syn se dobře bavil i zde, což je u samostatného čtení v první třídě to nejdůležitější, takže tomu nakonec dávám celých 7 bodů z deseti.

hippiesak
hippiesak
12.12.2022 4 z 5

Po slabším druhém dílu přichází tento třetí opět mega cool díl, který si může podat ruku s dílem prvním. Super zábava, ALE ten název! Tak ten je hodně dobrej :-D a délka.... ;)

Liliana2006
Liliana2006
19.01.2018 5 z 5

Tato kniha se mi velice líbila i když musím uznat že na můj vkus až mnoho ilustrací.

Kniha Kapitán Bombarďák a invaze neuvěřitelně zlých mimozemských kuchařek (a následný útok úplně stejně zlých nemrtvých šprtů) je v