Kapitán Bartoš zasahuje 1: Složitý případ

Kapitán Bartoš zasahuje 1: Složitý případ https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/325287/mid_kapitan-bartos-zasahuje-1-slozity-p-UVd-325287.jpg 3 5 2

Kapitán Bartoš zasahuje série

Autorka přichází se sérií detektivních příběhů pro elektronické vydání pod názvem Kapitán Bartoš Zasahuje. Pod číslem 1 se skrývá detektivní román Složitý případ. Předmluvu vytvořil Pavel Červinka. Kapitán Bartoš se svým týmem řeší úmrtí mladé ženy. Zůstane jen u jedné mrtvé? Je kapitán Josef Bartoš a jeho tým schopný vyřešit záhadná úmrtí? Čtěte českou detektivku, kterou napsala Hana Militká.... celý text

Luigi1
03.05.2023 5 z 5

Tento román se mi moc líbil

Modrina
30.12.2016 2 z 5

No... Příběh sám nebyl špatný. Ale postavám jsem chvílemi moc nevěřila. A co mi vadilo strašlivě, byly (v elektronickém vydání) gramatické a typografické chyby. Na konci knihy je zmíněna i korektorka, jestli tohle opravdu viděla, pak by se měla vrátit do základní školy. Ale chyby spíš vznikly až při výrobě knihy, nicméně i konečnou verzi by měl korektor vidět.

Suma sumárum - další případ si možná ještě přečtu, coby optimista věřím, že si vydavatel dá s knížkou větší práci.

Hana Militká
česká, 1950