Kanárské ostrovy

Kanárské ostrovy https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/149762/kanarske-ostrovy-149762.jpg 4 4 1

Cestovní příručka popisuje nejzajímavější místa sedmi Kanárských ostrovů a přináší praktické informace pro turisty.

Literatura naučná , Turistický průvodce

Vydáno: , Svojtka & Co

Canary Islands

Kapis
Kapis
20.04.2015 3 z 5

No, člověk se dozví něco, dá se i podle toho cestovat - ale ta paní - Sarah Andrews - která to sesmolila dohromady evidentně není moc na chození. Detailně má popsána jen místa, kde se dá dostat autem, pokud se muselo chodit, tak končí. Takže ty popisy treků, které tam dává, jsou popsány na základě její fantazie. Stačí menší chození a pro ní to je nepřekonatelný problém. Na El Teide se dá dostat pochopitelně jenom lanovkou. Nevím, jak ta druhá ženská, protože každá má část ostrovů. My byli na Tennerife, La Gomeře a La Palmě a to psala jen ta Sarah. Takže tak, ale Kanáry jsou úžasné a krásné místo, stačí se vyhnout všem těm megaturistickým centrům, trochu umět i chodit, nejezdit jen autem a je to božská paráda.

Samostatnou kapitolou je překlad, u kterého jsme se velice nasmáli, největšími perličkami asi byla restaurace pro masorády a sporý pes s velkou hlavou:)

turistické zajímavosti Kanárské ostrovy turistické průvodce

Autoři knihy

Sarah Andrews