Kámen vládců

Kámen vládců https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/335402/mid_kamen-vladcu-Ja0-335402.jpg 5 6 3

Katulan
25.09.2022 5 z 5

Nádherná kniha, až se divím, že není víc známá. Poetický jazyk, romantický příběh...ráda se k ní vracím i po letech.

cibulka 8
29.05.2020 4 z 5

Kámen vládců volně navazuje na první díl - Sestru volavek. Já jsem tuhle knížečku objevila před lety v knihkupectví mezi knihami, které nikdo nekupuje a v obchodě leží už příliš dlouho. V tomhle případě je to velká škoda. Fantazijní svět staré báje, kde odvaha, láska a obětování se zvítězí nad záští a temnými silami, si pozornost určitě zaslouží.

Lomeril
28.02.2018 5 z 5

Na tuhle knihu jsem kdysi úplně náhodou narazila v budějovické knihovně a zaujal mě její barevný přebal. Ještě jsem netušila, co se stane. Poetický příběh se stal jedním z mých nejoblíbenějších a nesmírně ráda se k němu vracím. V srdci je to vlastně pohádka o princezně, která vysvobodí prince ze zakletí. Postavy nejsou černobílé, Plareša je někdy rozmazlená a nerozhodná, Lamart dovede být krutý, ale oba se snaží stát se někým lepším. Doporučuji všem romantickým duším, které se rády zasní nad krásnými slovy.