Kámasútra - Posilování v ložnici

Kámasútra - Posilování v ložnici https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/414088/bmid_kamasutra-posilovani-v-loznici-74D-414088.jpg 4 5 2

Tato kniha, inspirovaná texty Kámasútry, Zahrady vůní i Anangy Rangy, spojuje vášeň s cvičením, abyste mohli pracovat na svém těle a zpevňovat ho, zatímco budete dosahovat nových výšin sexuální rozkoše. U každého sexuální cvičení se dozvíte, které části těla právě posilujete, včetně údajů o spálené energii, ohebnosti a trvání. Knihou můžete listovat a zkoušet, cokoli vás zaujme, použít výběr pozic, abyste našli sexuální cvičení, které zrovna odpovídá vaší náladě, a když se budete oba cítit na žhavé a erotické posilování, řiďte se sérií sexuálních tréninků. Kniha nabízí 300 sexuálních cvičení, z nichž si můžete vybírat, a tak chytněte partnera a s rozkoší se zapoťte.... celý text

Erotika , Hobby , Zdraví

Vydáno: , Esence

Kámásútra

matej.kulistak
matej.kulistak
03.09.2023 5 z 5

Kdo někdy držel v ruce kámasútru, asi zná ten pocit zhnusení z toho, jak taková věc většinou vypadá. A proto si myslím, že tato verze je nejlepší, která je k dostání (popř. jakákoli, která svůj materiál zpracuje podobně).
Kouzlo je v tom, že v ní nenajdete (zpravidla nechutné) fotky, ale skvěle graficky zpracované ilustrace. V kombinaci s tím, jak kniha pracuje s barvama, je to napohled opravdu hezká věc.
Takže tomu lze odpustit i tu omáčku ohledně "cvičení" a šipky u každého obrázku, který sval se kde posiluje. Mohlo by to být graficky ještě čistší a stejně funkční, ale to je vlastně spíš detail.
Druhá drobná výtka se týká toho, že některé polohy jsou pro běžného člověka neproveditené, ale do jisté míry v tom je kouzlo knihy. Ta má navíc tolik stran, že svoje si v ní najde každý.

Petass
Petass
13.01.2020 5 z 5

Hledala jsem pro manžela dárek k narozeninám... Pořád se chce "udržovat v kondici". Chtěla jsem, aby to nebral tak váženě a napadlo mě koupit mu místo knížky s jógou, kamasútru... Když už jsem konečně našla v knihkupectví tento velmi utajovaný a pro jistotu neoznačený regál, prohlédla jsem i ostatní "knihy na trhu". Musím říct, že mi všechny připadaly jako z béčkového německého porna a na začátku byla klasická omáčka o vztazích, romantice, "pochopení duše ženy" a podobné "chytré rady". Tato je ilustrovaná, obrázky jsou jasné, popis "cviku" krátký, jasný, výstižný, názvy pozic vtipné, náročnost označována hvězdičkami 1-3, bez zbytečných úvodů a řečí kolem. Zatím jsme se u prohlížení knihy jen hodně nasmáli. Manžel je ale moc spokojený. Doporučuji pro páry, co berou život s humorem a chtějí si zkusit něco nového.

A teď si říkám, že by se hodila i do letošní výzvy 2020 a to hned k několika tématům!!! :D

sport rodina

Kniha Kámasútra - Posilování v ložnici je v