Neandrtálka hledá člověka

Neandrtálka hledá člověka https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/397209/bmid_neandrtalka-hleda-cloveka-hPC-397209.jpg 4 217 58

O Janie Morrisové byste měli vědět tři věci: 1) Nedokáže vést rozhovor bez obrovského množství triviálních informací. Stává se jí to, zvláště když je nervózní. 2) Nic ji neznervózňuje víc než Quinn Sullivan. 3) Neumí plést. Janie Morrisová v jeden den ztratí přítele, byt a práci a už jen uvažuje, co hrozného pro ni osud ještě chystá. K jejímu zděšení je svědkem všech těchto událostí Quinn Sullivan – jinak známý jako sir McFešák – a pořád se před ní objevuje jako boty, po nichž toužíte, ale nemůžete si je dovolit. Pro Janie je překvapením, když jí Quinn – předmět její drobné, neškodné a jen maličko stalkerské posedlosti – udělá nabídku, kterou nemůže odmítnout.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Baronet

Neanderthal Seeks Human , 2013

moma08
22.03.2024 5 z 5

Tak to bylo milé překvapení, které mi tato kniha poskytla.
Příběh díky hlavní hrdince pobavil a o pletacím klubu ani nemluvím, opravdu jsem se místy dost nasmála.
Tuhle oddechovku jsem potřebovala a ani mi nevadí, že to nebylo dokonalé.
Hurá na pokračování...

Any26
18.02.2024 5 z 5

Miluji knížky, co se čtou sami a nemusíte se do nich nutit. A to přesně tahle knížka je. Jak již několik lidí přede mnou zmínilo je to skvělá oddechovka, u které se člověk fakt dobře baví. A když píšu "fakt dobře baví" myslím tím, že se často u čtení směje jak pominutý. Hlavní postavy mi byly od začátku sympatické. Celou knížku jsem přečetla do čtyřiadvaceti hodin, takže opravdu doporučuji, těm kdo si chtějí odpočinout u nenáročného a místy opravdu vtipného příběhu, a chtějí si rychle vrátit chuť do čtení.

VevodkyneLinda
27.11.2023 4 z 5

Skvělá oddechovka, u které jsem se místy smála jako bláznivá. Na druhou stranu však byla místa, která mi přišla už hodně přitažená za vlasy.

petrzel
27.11.2023 5 z 5

Nádherná oddychovka.

munka
16.01.2023 4 z 5

Ku knihe som sa dostala náhodou a stálo to za prečítanie. Vtipná romantická oddychovka, takže skúsim aj pokračovanie.

munka
02.01.2023 4 z 5

Už dlhšiu dobu som sa chystala na túto knihu, ale vždy bola nejaká iná. Romantické oddychové čítanie som si užila počas Vianoc a teším sa na pokračovanie.

rampapa
03.03.2022 5 z 5

Tak tohle bylo moc krásné. Krásný romantický příběh na který jsem se hodně těšila. Moc jsem si oblíbila hlavní hrdinku a samozřejmě Quinna.
Už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku.

IvetaZ
21.10.2021 3 z 5

Janie je podivínka, ale její nervózní intelektuální poznámky byly skvělý, trochu jako Sheldon Cooper. V prvním díle se moc nedozvíte o minulosti její ani záhadného Quinna, ale jako romantická oddychovka dobré. A název série Kamarádky z pletacího klubu? To mě pobavilo :-) Možná si někdy půjčím pokračování...

cukrovka
07.03.2021 5 z 5

Čtivé, vtipné, romantické. Hlavní hrdinka byla skvěle praštěná a okouzlující. Bavila jsem se jejími triviálními informacemi.

Bebe2004
22.01.2021 3 z 5

Upřímně? Bylo to hrozné klišé, příšerně přitažené za vlasy. To klišé by mi ani nevadilo. Samotná linka Quinna a Janie byla fajn, i když bylo od začátku jasné, jak to dopadne. Ale mafiáni nebo co to bylo? To mi přišlo prostě moc. První třetina knížky byla celkem nuda, pak už to bylo lepší. Dávám tři hvězdičky, protože navzdory předchozím názorům jsem se často smála.

Ráčkajda
08.01.2021 5 z 5

Hledala jsem jednohubku na odreagování od detektivek a vražd....to jsem se ale krásně odreagovala, četlo se to jedním dechem,od začátku jasné jak to dopadne, ale teda moc mi to bodlo:-)

čef
08.01.2021 4 z 5

Román pro mladé, inteligentní, pracující ženy, nejlépe pro však ty, které stále hledají osudovou lásku. Hrdinka tohoto příběhu taková jistě je a tak při vaření kávy, sestavování grafů a tabulek, učení matematiky, bojem se svou sestřičkou a rozhovory se svými kamarádkami zažívá hodně legrace a dokonce i jednu bojovou scénu. No a ta láska, to je prostě ňuňo i na stole!

Mikuše-Ivet
03.01.2021 2 z 5

Nemůžu říct,že by se kniha dobré nečetla, ale na mě tam bylo příliš mnoho zbytečných řečí kolem. Hlavní hrdinka mi přišla jako chodící encyklopedie a měla zdlouhavé odpovědi na vše. Co se ještě týče hlavní hrdinky, tak musím uznat, že čím dál jsem se v knize dostávala, tím víc mi ležela na nervy a přišlo mi, že ani neví co vlastně chce. Podle mě by knize prospělo, kdyby byla o takových 100-150 stránek kratší a bylo v ní míň řeči kolem a dej šel víc k tématu.

Tesset
16.10.2020 4 z 5

Taková sympatická jednohubka. Milé postavy, poměrně ucházející příběh, humor a vtip a byla jsem spokojená.

Laf
03.10.2020 5 z 5

Knihu jsem zhltla skoro za jeden večer. Krásně napsané a hlavně ty vtipné vsuvky z triviálních informací. Hodně mě to bavilo. Můžu jen doporučit :)

JanaDor
28.09.2020 5 z 5

Četla jsem ji dlouho, opravdu dlouho do noci, protože mě bavila. Byla krásně romantická, vtipná a velmi čtivá.

Gabetka
26.09.2020 4 z 5

Téměř identická klišé zápletka jakou jsem četla v Jeho banánu. Ovšem to, co je v Jeho banánu stručné a odbyté, je zde až zdlouhavě rozvláčné. Tohle je veskrze červená knihovna s příjemně trhlou hrdinkou, která je chytrá, ale občas hodně nechápavá. Na některých místech by neškodilo trochu seškrtání, ale jinak mohu říct, že jsem se bavila mnohem víc než u Jeho banánu. Holt, napsat dobrou erotickou knihu je asi těžší, než dobrou červenou knihovnu.

marketa4469
16.09.2020 5 z 5

Kniha se mi moc líbila, uvažování Jaine bylo něco, ale hrozně dobře se četlo. Chvilku mi trvalo se začít, pak už to byl fofr.

petulkapeta
12.08.2020 4 z 5

tak tohle bylo super Janie se chovala nekdy jako Sheldon (teorie velkeho tresku), se vsemi jejimi informacemi at podstatnymi a nebo vtipnymi...za to Quin ten byl zalaskovany až hruza..moc pekny přiběh,tesim se na dalsi dil...

Kudík
09.02.2020 4 z 5

Musím říct, že to bylo docela zajímavé čtení. Typická červená knihovna, kdy se potká krásná s krásným, ale proč ne. Je to prostě nenáročná oddechovka.
Tolik informací, které vychrlila Janie Morrisová dalo až zabrat, ale Quinn Sullivan, který mi byl jasný od začátku, to bravurně ustál. Kamarádky Janie z pletacího klubu nedostaly tolik prostoru, až na super scénu, kdy Elizabeth svolala mimořádnou schůzku klubu, kam dorazili i 3 neohlášení "hosté". Vážně jsem se pobavila scénou, co vše je možné dělat s pletací jehlicí a naopak, co se nemá dělat s aranskou vlnou z limitované řady od Madelintoshe. :) Chystám se na další díl a doufám, že v překladu vyjdou i ostatní díly této série.

láska pro ženy bohatství zločinecké bandy romance

Penny Reid
americká
2019  81%Neandrtálka hledá člověka
2019  80%Neandrtálka našla člověka

Kniha Neandrtálka hledá člověka je v