Rychlá jízda

Rychlá jízda https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/236379/bmid_rychla-jizda-qiH-236379.jpg 4 276 50

Buchanan-Renard (FBI) série

Cordelii Caneovou od útlého dětství s láskou vychovával její otec, neboť matka zemřela při autonehodě. Když utrpěl těžký srdeční záchvat, Cordelii to velice zdrtilo. K jejímu žalu se navíc přidal zmatek, který ji zachvátil, jakmile odhalila šokující pravdu o matčině smrti. Chce se dovědět víc o ženě, která ji porodila, a protože zjišťuje, že odpovědi na své otázky by mohla nalézt v Sydney, rozhodne se tam vydat. Hotelový magnát Aiden Madison, bratr Cordeliiny nejlepší kamarádky, si neuvědomuje, že Cordelia je do něho už dlouho zamilovaná. Když se nabídne, že ji do Sydney dopraví firemním letadlem, netuší, že ohrozí její život ani že rozpoutá vášeň, která oběma změní život.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Oldag

Fast Track , 2014

kacenka0239
kacenka0239
17.10.2022 4 z 5

Tohle byla spíš taková trochu pohádková lovestory (v hlavní roli princ s vlastním letadlem a sítí luxusních hotelů), ale i tak se mi to líbilo.

kacenka6144
kacenka6144
06.09.2022 4 z 5

Dostávám se pomalu do finále celé série. Příběh Aidena a Cordie - souboj dvou silných osobností, který chce každá z nich vyhrát. A my samozřejmě víme, jak to dopadne. Je to pořád ta stará dobrá Julie Garwood. Jenom škoda, že už mi v podstatě její knížky došly. Ale stejně se určitě k mnoha z nich vrátím. :-)

Marci_Vaj
Marci_Vaj
04.08.2022 4 z 5

Na Aidena jsem se těšila. Byl přesně takový jak jsem si myslela. Jak je zmíněno v textu, typický alfa…Cordie měla mé sympatie…Nicméně nemůžu říct, že by byl Aiden úplně nej ze všech těch mužů, co byli v předchozích dílech. Oceňuji ta vzájemná přátelství. O tom se četlo moc hezky :)
Těším se na 13 díl o Liamovi, který se tady objevil. Ten vypadá velmi zajímavě :D

begonie226
begonie226
13.11.2021 4 z 5

Oddechová četba od Julie Garwoodové nezklamala. Po Regan a Sofii došlo i na Cordelii. Romantika s dobrým koncem se čte sama.

johana3160
johana3160
29.10.2021 3 z 5

Dalsi pekna kniha do JG. Takhle se mi libila vic nez nektere jine, ale vlastne se celkem drzela zabehle osnovy jen to nebyla takova “divocina”. Oddechovka:)

petusska01
petusska01
16.11.2020 2 z 5

Také jednoduché. Postavy ok, nič také zapamätatelné alebo humorné sa neudialo. Príjemný príbeh,zápletka viac menej predvidateĺná. Neurazí ani nenadchne. Priznávam že som to čítala na etapy lebo zo začiatku ma to vôbec nebavilo.

Lofda
Lofda
18.10.2020 3 z 5

Hezká oddychovka, dobře se četla, ale je to prostě jedna z těch knih, kdy mi za chvíli příběh splyne s jinými a nebudu si ani moct vzpomenout na hlavní zápletku.. Milostné scény mohly zůstat jen v náznaku, jejich popisy mi připadaly až úsměvné a vlastně mi do celého děje ani nezapadly. Hodnotím půl na půl, nepřekvapilo ale ani nezklamalo, a protože mám co dohánět, budu se těšit na další díly série.

Eva593
Eva593
01.09.2020 5 z 5

Perfektní čtení

helenkan
helenkan
04.07.2020 5 z 5

Moji oblíbení agenti a jejich společní přátelé. Mě ta série prostě baví. Tak si tak trochu užívat jejich přátelství,lásky,starosti i ty jejich milióny není vůbec špatné. :-) Pěkné počteníčko.

senoritar
senoritar
23.06.2020 5 z 5

Můj druhý nejoblíbenější díl série. Aiden a Cordie byli skvělí. Moc jsem se na ty dva těšila a rozhodně jsem nebyla zklamaná. Skutečnost, že se děj tentokrát více zaměřil na romantickou linku mi nevadila, naopak. Brzy přečtu znovu.

jinbr
jinbr
27.03.2020 5 z 5

Těšila jsem se, až dojde řada na Cordelii. Říkala jsem si, že když byla o její zamilovanosti zmínka v předchozích dílech, někde na mě bude její příběh čekat. Příběh Aidena a Cordie opakovaně dokazuje, že občas zahleděnost nevidíme, co máme přímo před sebou.

tess.de.veles
tess.de.veles
27.01.2020 2 z 5

Tak tohle bylo zklamání.... :-( Neustále se to točilo dokola... Jediné světle místo bylo, že se děj částečně odehrával v Austrálii, pro kterou mám slabost. Čtu tuhle sérii od posledního díl směrem k prvnímu... A zda se mi, jako by autorce došel s přibývajícími díly dech, motivace, nápady.... Dle této přímé uměrnosti tedy očekávám, že první díl celé série mi vyrazí dech :-)

janina66
janina66
05.01.2020 4 z 5

Hezký příběh. Romantika s prvky napětí. Přesně tak to mám ráda. A Julie G. takto píše téměř vždy.

petraj30
petraj30
14.08.2019 4 z 5

Krásný příběh s plynulým dějem. Na Cordelii jsem se těšila už v minulých dílech a vůbec jsem nebyla zklamaná, jen Buchananovi jsou spíše v pozadí

magdalena2377
magdalena2377
28.01.2019 5 z 5

Určitě se k ní vrátím

niknikita
niknikita
23.11.2018 2 z 5

Tak nevím, jestli jsem nečetla jinou knihu, než ostatní , ale tak nějak asi vypadá "červená knihovna" současnosti.

bekule
bekule
09.07.2018 5 z 5

Jsem ráda že jsem se nechala přemluvit a přeskočila pár dílů a přečetla si tento, dokud mám ještě trochu v paměti díl o Sophii a Jackovi. Celá série se mě moc líbí, tentokrát se příběh Cordelie a Aidena od ostatních trochu liší. Asi nejromantičtější díl, není zde tolik akce a napětí, přesto mě Cordeliin "nedobrovolný" pobyt v Aidenově hotelové pevnosti hodně bavil.

jarkaska
jarkaska
18.05.2018 5 z 5

Další pěkný příběh ze série, pěkně se četl . Už se těším na další díl ze série, ale ne snad poslední.

Joyce24
Joyce24
22.04.2018 5 z 5

Velmi čtivý příběh, nedá se přestat a musíte číst stále dál, abyste se dozvěděli, jak to vše dopadne. Za povšimnutí stojí vtipné dialogy hlavních hrdinů. Za mě palec nahoru.

moudivlacek
moudivlacek
08.04.2018 5 z 5

Další skvělý díl skvělé série, jsem ráda, když jsou díly v sérii propojené, jako zde. Konečně došlo zde i na mého oblíbence Aidena, skvělou protivnicí a protějškem ve vícero směrech je mu zde Cordelie. Rozhodně to není žádná třasořitka, a jejich slovní výměny a situace stojí za to.
Celá série si zaslouží mou pozornost a krásné vzpomínky. Jestli má autorka další díl, šup sem s ním.
Doporučuji celou sérii.

tajemství