Kam miznú vaše peniaze?

Kam miznú vaše peniaze? https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/472685/mid_kam-miznu-vase-peniaze-e8N-472685.jpg 3 4 2

Keď sa na jar zastavil život a odrazu sa všetko zavrelo, v médiách som neustále počúvala o tom, ako Slováci nie sú pripravení na nemajú žiadnu finančnú rezervu. Dokonca niektorí ani len na 3 mesiace života. Zdalo sa mi to neuveriteľné, hovorí autorka knihy Kam miznú vaše peniaze Martina Valachová. Rozhodla sa preto overiť si tieto tvrdenia v praxi a oslovila svojich priateľov a známych. Na svoje veľké prekvapenie zistila, že mnohí z nich sú v podobnej situácii. To ju nakoplo a napísala knihu, ktorá je poučná, no nenájdete v nej žiadne frázy, ani poučky. Vychádzala som z vlastných skúseností a celoživotnej rutiny, ku ktorej ma priviedli okolnosti môjho detstva, mladosti a moja babka, hovorí Martina. Kniha môže byť prínosná pre ľudí, ktorí si myslia, že zarábajú málo a teda logicky, nič nevedia odložiť. Zistia, že vedia. No môže byť prínosom aj pre ľudí, ktorí zarábajú nadštandardne.... celý text

Ekonomie a obchod , Osobní rozvoj a styl

Vydáno: , Infinity Services

Kam miznú vaše peniaze? , 2020

veronika9761
22.01.2023 2 z 5

Jako prvni knizka k tematu je to dobry. Skoda jen propagace MLM jako prima vydelku.

kirkpatrick
16.07.2022

Sepsané životní zkušenosti autorky a zamyšlení nad životem, kde jde všude ušetřit a jak změnit chování a udělat si finanční rezervu pro nezbytné věci a samozřejmě pro koníčky a záliby.

Autorovy knížky

2021  60%Kam mizí vaše peníze

Kniha Kam miznú vaše peniaze? je v