Kalendář

Kalendář https://www.databazeknih.cz/img/books/99_/99253/kalendar-99253.jpg 4 14 6

Napínavý příběh z prostředí dostihového sportu odehrávající se v Anglii počátku století. Hrdina se dostane do finanční tísně a uvažuje o zadržení svého koně ve významném dostihu. O svém rozhodnutí informuje dopisem svou snoubenku, ale vzápětí své rozhodnutí změní a jeho kůň podstoupí čestný boj. Snoubenka se však z nízkých pohnutek rozhodne hrdinu udat a on je skutečně na základě svého dopisu vyloučen z Jockey clubu, což znamená naprosté společenské znemožnění. Naštěstí je však na závěr knihy nalezen důkaz o poctivém boji hrdinova koně dříve, než je celá událost zveřejněna.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Gabi

The Calendar , 1930

Luigi1
21.09.2022 4 z 5

Zajímavé čtení z dostihového prostředí.

Sabina335
07.04.2020 1 z 5

Wallace jsem měla ráda, ale poslední dobou zjišťuji, že to stojí tak akorát za jendo přečtení a konec. Znovu bych po knize nesáhla.

Milky92
04.08.2017 5 z 5

Dobrá kniha, doporučuji

TheTara18
18.11.2016 5 z 5

Opět další kniha od pana Wallace, která se příjemně četla a bavila. Děj je oddechový, není zde žádné násilí, avšak podvody se to tu jen hemží. Skvěle napsaná knížka s napínavým a brilantním koncem, na které jsme už u pana Wallace zvyklí. Za mne rozhodně pět hvězd.

Finn123
01.07.2016 5 z 5

Dobrá kniha.Autor si drží vysokou kvalitu,jeho detektivky jsou výborné.V této z prostředí dostihů není žádná krev ani násilí,zato podlého jednání více než dost.Vybočuje tím z řady autorových tajemných příběhů,ale vůbec to nevadí.Napětí,vtip a svižný děj zůstává,což je spisovatelova hlavní devíza.Naprosto ideální odpočinková četba.

Evik30
22.04.2013

Stylem psaní mi Wallace připomíná Dicka Francise. I když to jsou dva rozdílní spisovatelé něco mají společného. Wallaceovi knihy se čtou jedním dechem od začátku až do konce. Styl těchto detektivek mi vyhovuje. Nmám ráda příliš násilí.
Zrovna tato kniha "zabrousila" mezi koňské dostihy.