KalendaMeron

KalendaMeron https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/4444/kalendameron-4444.jpg 4 28 8

Neuvěřitelně nestydatá sázka o nestydaté prachy! Dva kamarádi z dob studií, kteří vždy uměli žít naplno, se setkávají po 30 letech. Ze vzpomínek, které se točí především kolem žen, vzniká neuvěřitelná sázka o 10 milionů korun. Vyhrává ten, kdo dřív prožije sexuální noc s ženami všech jmen, které jsou v kalendáři. Tato sázka má svá pravidla, kontrolu, časový limit a v průběhu plnění vznikají neuvěřitelné příběhy... Sežeňte například nositelku jména Hromnice nebo Zoe!... celý text

Johny_H.
04.10.2021 5 z 5

Tak uznávám , že toto není pro každého nic méně já se smál od začátku do konce.

Kate18
15.02.2020 5 z 5

Už je to nějaký ten patek co jsem to četla, ale zrovna mi ji připomněl děda, který ji má z knihovny. Knížka byla opravdu zábavná.

Jaruš7
22.05.2019 5 z 5

Je to už pár let, co jsem ji četla a neboť zvuková upřímnost z překvapivých zvratů a nápadů se nedala jen tak ututlat, tak knížka postupně obešla bandu kamarádů a příbuzných se stejným účinkem zmožené bránice.
Byla to odvaha, ale jak známo Ivan Mládek je mistr rétoriky a dovede vykudrlinkovat se z nevhodných výrazů do těch s úsměvem přijatelných. A tak sice bez újmy na duši, ale zato s újmou na těle, můžu pro fandy srandy prostě doporučit. :-)

JPBelmondo
10.04.2017 5 z 5

Knížku jsem si přečetla ze zvědavosti, protože mě zajímalo, jak bude napsána. Ne, že bych na něm a jeho pořadech zrovna "ujížděla", ale z dětství má člověk zafixované jeho různé už zlidovělé scénky. No, ale tohle tedy předčilo všechna moje očekávávání! Musím říct, že si nepamatuji knihu, u které bych brečela smíchem a musela ji odložit proto, že nevidím přes slzy smíchu na písmenka. Takový námět snad nemůže napadnout ani nikoho jiného, ale to tedy stojí za to! Sranda od začátku do konce. Vřele doporučuji :-)

PočetBook
11.01.2016 5 z 5

Tak chlapi zatím vždy 5 hvězdiček, Evča kupodivu taky, slečnu Danielu to neuchvátilo, což se nedivím :-) Já se strašně bavil, ale přítelkyni nebo ženě bych to číst nedal :-)

Daniela19
13.11.2013 3 z 5

Nic hroznýho, ale zároveň nic co by mě uchvátilo..oddychové čtení :)

Evca999
04.12.2012 5 z 5

Perfektní kniha. Zatím první co jsem od Ivana Mládka četla, ale určitě si přečti i nějakou další. Je to sranda od začátku až do konce...

Fidlal
17.04.2011 5 z 5

Kdo má rád Ivana Mládka a jeho vtípky, bude se výborně bavit.
Autor perlí takřka nevyčerpatelnou invencí ptákovin a hlášek. A co mě ještě víc překvapilo, bylo to, jak to celé drželo pěkně pohromadě.

Malá ukázka:
"Buď rád, že si nečapnul kapavku!" snaží se ho utěšit Pepa. "Co blbneš!" mávnul rukou Merda. "S tou dneska ani nemusíš k doktorovi. Kuřata maj dneska v sobě tolik antibiotik, že stačí sežrat jedno celý kuře a máš po kapavce!"

humor

Ivan Mládek