Kalašnikov - Automaty, ruční kulomety, odstřelovací pušky a samonabíjecí brokovnice https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/128649/kalasnikov-automaty-rucni-kulomety-odstrelovaci-pusky-a-samonabijeci-brokovnice-128649.jpg 3 2 2

Kniha obsahuje historii vzniku a zdokonalování automatů Kalašnikov od roku 1945 do současnosti, takticko-technické charakteristiky 157 modelů a modifikací ručních palních zbraní, informace o konstrukcích vzniklých na základě AK-47, AKM a AK-74 v 74 státech celého světa a 4 podrobná schémata objasňující princip funkce a charakteristické zvláštnosti automatů Kalašnikov a modelů zkonstruovaných na jejich základě.... celý text

Literatura naučná Vojenství
Vydáno: , Naše vojsko

Kalaschnikov machine pistols

david5849
26.04.2020 1 z 5

DOBRÝ DEN
ČEKAL JSEM ŽE V TÉTO KNIZE NAJDU HODNĚ INFORMACÍ O KAŽDE ZBRANI ALE NENÍ TO PRAVDA .
JE TAM MALO OBRÁZKU - JEŠTĚ V ČERNOBÍLÍCH FOTOGRAFIJICH KRERÉ NEJSOU POŘÁDNĚ VIDĚT . NENÍ TAM POPIS U KAŽDÉ ZBRANĚ , MALO OBRÁZKU V HROZNÉ KVALITĚ .
JE TAM POPIS ZBRANÍ ALE U POLOVINY ZBRANÍ TAM CHYBÍ OBRÁZKY

JohnnyBane
04.09.2017 4 z 5

Autor se měl věnovat v prvé řadě domácím automatům, ty kompletně a detailně zpracovat, a následně to zopakovat u zahraničních verzí. Jenže autor nahrubo představil domácí verze kalašnikovů bez detailů a poté jen některé zahraniční. Kniha proto působí neuceleným dojmem. Čekal jsem i barevná grafická schémata a obrázky ve vysokém rozlišení na způsob třeba takového Vitalye V. Kuzmina, jehož militaristický blog nemá ve světě obdoby. Bohužel v knize jsou jen černobílé obrázky v otřesné kvalitě.

zbraně střelné zbraně odstřelovací zbraně kulomety

John Walter
britská, 1951
2003  87%Luger
2013  0%Krátké střelné zbraně
2003  50%Kalašnikov
2023  0%Hlasy odstřelovačů

Kniha Kalašnikov - Automaty, ruční kulomety, odstřelovací pušky a samonabíjecí brokovnice je v