Kaktusy a sukulenty v praxi

Kaktusy a sukulenty v praxi https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/445010/bmid_kaktusy-a-sukulenty-v-praxi-cLO-445010.jpg 5 7 3

Kaktusy a sukulenty se staly neodmyslitelnou součástí domácností 21. století – najdeme je na parapetech téměř každého domu, bytu nebo kanceláře. Zdobíme si jimi výkladní skříně i pracovní stoly a podařilo se jim proniknout i do sociálních médií. Téměř každý druh se může pyšnit nějakou neobvyklou vlastností nebo rysem – ať už se jedná o barvu, dužnaté listy, zvláštní tvary, hrozivé otrnění, nebo okouzlující květy. V této podrobné výpravné knize najdete jedinečné fotografie a veškeré informace potřebné pro správnou péči o dvě stovky kaktusů a sukulentů.... celý text

Literatura naučná Hobby Zahrada
Vydáno: , Esence

Practical Cactus and Succulent Book , 2019

petra1394
23.09.2023 5 z 5

Super kniha, koupila jsem ji ve výrazné slevě a nelituji :)

Snoopi
01.09.2021 5 z 5

Na knihu jsem byla hodně zvědavá: zaujala mě svou obálkou, koupila jsem ji jako dárek pro mamku, která je vášnivou pěstitelkou všemožných rostlin. Trochu jsem se obávala, zda jí bude k užitku, když toho sama tolik o rostlinách ví... Ale byla z ní nakonec stejně nadšená jako já :-)
Rozhodně se nejedná o žádnou všední encyklopedii rostlin se suchopárnými informacemi o tom, jak je pěstovat. Tato kniha je ve svém moderním pojetí až téměř revoluční. Zcela mne totiž uchvátila například vloženou kapitolou "Tvořivé projekty", kde najdeme tipy a nápady na různé aranžmá květin, což skutečně posouvá jejich "obyčejné" pěstování na "vyšší level".
Začátečník zde najde spoustu cenných rad, zkušenému pěstiteli kniha rozšíří obzory.
Další hvězdičku přidávám za bohatou fotodokumentaci, která text doprovází.
A pokud nejsme zrovna zapálení fandové rýpání se v hlíně, můžeme si knihou zalistovat jen tak pro radost.

sue_partymix
17.09.2020 5 z 5

Perfektni pro zacinajici i pokrocile pestitele. Mam i prvni dil “Pokojove rostliny v praxi” a doporucuju!