Čtyřnozí kamarádi

Čtyřnozí kamarádi https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/236384/kaja-super-fraja-a-ctyrnozi-kamarad-236384.jpg 5 18 5

Kája, super frája série

Frajer, jakého svět neviděl, je konečně zase tady! Tuhle mě popadla touha starat se přes víkend o našeho třídního křečka Kadínka. Ani si neumíte představit, co všechno jsem kvůli tomu vytrpěl! Nejdřív jsem mámě slíbil, že se celej tejden budu sám starat o našeho psa Vajgla. Pak jsem se musel vypořádat s faktem, že děsivá Patricie Čeňková si chce Kadínka také půjčit. Lhát se nemá. Lidé by nikdy, za žádných okolností, neměli lhát. Ledaže si přejí vzít domů třídního mazlíčka a nechtějí, aby jim kvůli tomu někdo rozsápal obličej. Pro Kadínka jsem byl ochoten udělat cokoliv! Ale to jsem ještě netušil, do čeho se pouštím. ISBN pro soubor: 978-80-264-0873-4... celý text

Pro děti a mládež
Vydáno: , CPress

Zeke Meeks vs. the Pain-in-the-Neck Pets , 2015

Eliška12
12.08.2018 3 z 5

Další přečtená kniha o Kájovi Super Frájovi a můj názor zůstává stále nezměněn . Celá série je vtipná a pěkná , spíš pro kluky , ale může se líbit všem :)

Anetka24
15.06.2018 5 z 5

nejlepší díl z celé série!!!

Verča16
07.06.2018 3 z 5

cela serie kaji super fraji je dobra zajimava a dobrodruzna jako tenhle dil byl dost dobrej oporucuji

draga
25.01.2016 5 z 5

a opět velká pochvala, knížka, kterou syn (8) přečetl jedním dechem

bookwoman
21.11.2015 4 z 5

Je to hodně dobrá knížka i jiné díly že série,vždy se zasměju této sérii.
DOPORUČUJI ♥

pro děti od 8 let