Jsou muži skutečně takoví, jak si myslíte?

Jsou muži skutečně takoví, jak si myslíte? https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/46524/bmid_jsou-muzi-skutecne-takovi-jak-si-my-64aa4661c0905.jpg 4 13 2

Jak druhá polovina lidstva myslí, co cítí a jak se chová? Vyznat se v mužích? „Nemožné!“ říkáte si. Ale je to možné... s pomocí Dr. Kevina Lemana. Kniha „Jsou muži skutečně takoví, jak si myslíte?“ zcela změní způsob, jak hledíte na své manželství a svou roli manželky a životní partnerky. Dokonce vám pomůže s výchovou vašeho syna, zlepšit vztah k vašemu otci a lépe vycházet s vašimi spolupracovníky. Pokud jste si někdy kladli otázku: „Proč jen má tak strašné, typicky mužské vlastnosti?“, Kevin Leman vám poví proč a pomůže vám otevřít oči pro báječnou odlišnost světa mužů. Autor píše: „Přišel jsem doširoka otevřít dveře a okna, abyste se mohly zblízka a osobně podívat, jak druhá polovina lidstva myslí, co cítí a jak se chová.“ Jak moc ve skutečnosti znáte muže, kteří se objevují ve vašem životě?... celý text

Literatura naučná Osobní rozvoj a styl
Vydáno: , Návrat domů

Making sense of the men in your life

tereza0319
22.05.2021 odpad!

Šovinistické, se stereotypy pracující dílo. Působilo na mě tak, že i v padesátých letech minulého století by už bylo zastaralé. Škoda času.

dorisT
16.02.2020 5 z 5

Jsem moc ráda, že jsem na tuto knihu narazila. Doporučuji všem ženám, které chtějí vstoupit do dlouhodobého vztahu ;)

muži psychologie partnerské vztahy manželství

Kniha Jsou muži skutečně takoví, jak si myslíte? je v