Jsi jednička

Jsi jednička https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/483051/mid_jsi-jednicka-DMv-483051.jpg 3 1 1

Podtitul: Získej zdravou sebeúctu. Kniha Jsi jednička je určena pro děti ve věku od sedmi do jedenácti let. V tomto období života se odehrává spousta věcí, které mají vliv na pojetí sebeúcty. Vytvářejí se pevná přá­telství, dovednosti a znalosti jsou prověřovány prvními zkouškami, děti si začínají výrazně uvědomovat své tělo a srovnávají svůj vzhled se vzhle­dem ostatních. Mohou se také poprvé setkat se sociálními médii a poprvé zažívat tlak ze strany vrstevníků. Není proto žádným překvapením, že se občas potýkají s potížemi, které u některých dětí mohou ovlivnit pocit sebeúcty.... celý text

Literatura naučná , Psychologie a pedagogika

Vydáno: , Lingea

You’re s star

gretl74
03.02.2022 3 z 5

Pro někoho možná i užitečné, ale já nemám pocit, že by tyto aktivity mohly nějak výrazně pomoci. Pro dítě je nejdůležitější podpora ze strany jeho nejbližších, malováním do knihy větší sebeúctu nezíská.
A není mi jasné vydání ve dvou knihách (Buď sám sebou a Jsi jednička), jsou totiž víceméně identické.

pro děti od 7 let psychologie dětí sebeúcta

2021  60%Buď sám sebou