Jsem žena

Jsem žena https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/121402/jsem-zena-121402.jpg 4 17 7

Kvítek84
04.02.2022 2 z 5

Tohle je fakt zvláštní kniha. Stereotypům o mužích a ženách, které autorka předkládá, dnes už doufám skoro nikdo nevěří. Místy jsem si říkala, jestli to autorka myslí fakt vážně. Příjde mi to jako zaprášená příručka o vztazích objevená v nočním stolku prarodičů. Nevím, jestli žiju v bublině, ale každopádně je to dobrá bublina. Mezi těmi "sto let za opicema" kapitolami se ale občas objevují zajímavé postřehy jak na spokojený partnerský život, které stojí za pozornost. Fakticky zvláštní kombinace. Pokud člověk beru knihu s recesí a staromódní rady zvládne odfiltrovat, dá se četba knihy nazvat jako neztracený čas.

Lucina88
13.05.2021 3 z 5

(SPOILER) "pamatujte, že všechny mužské zrady byly vyvolány ženami, které nedokázaly pochopit a nasměrovat muže v realizaci."

Ehm, některé názory autorky poněkud až příliš zastaralé..

Pár věcí mi to dalo, takže za mě průměr. Zkusím i další knihu..

RendyaDav
17.01.2020 5 z 5

Kniha je psaná pro představitelky něžného pohlaví..
Najdete tu také praktické rady a cvičení zaměřené na sebezdokonalování a uvědomění se své ženskosti...
Důležité je žít v souladu se svými ženskými energiemi , pak vytvoříte harmonický svět , v němž bude vládnout radost , klid a štěstí.
To je cesta ,ŽENY'.

VeruRomanská
22.05.2019 1 z 5

No...vzhledem k tomu, že mi kniha byla doporučena ne jen tak ledajakým člověkem, neváhala jsem a koupila si ji. Za mě obrovské zklamání. Obecné plky o ničem, které se snaží tvářit jako rady, jak najít a žít lásku. Vetšinou jsem byla z obsahu sdělení dost na rozpacích.

Kulhavá
12.07.2018 5 z 5

Skvělá kniha, přinesla mi mnoho odpovědí a poznání. Ač po tomto světě chodím již delší dobu, mnohé a to mnohé dosti podstatné týkající se vztahu partnerů jsem netušila. Vědět dříve ušetřila bych si mnoho problémů :-)

janulka1310
18.03.2017 4 z 5

Kniha ruské psycholožky velmi otevřeně popisuje rozdíly mezi ženskou a mužskou energií a vypichuje důležitost ženy a její energie ve světě mužů. Rady a poznatky autorky určitě stojí za přečtení. Každá žena se v knize najde a dle mého si uvědomí, v které oblasti svého života ženskou energii nevyužívá.

carme
01.06.2016 5 z 5

Jedna z nejlepších knížek o ženské energii. Od začátku do konce jsem četla s otevřenou pusou a viděla jsem, kolik chyb jsem dělala. Je psaná velice jednoduchou formou a dobře čtivou.

ženy

2007  73%Jsem žena