Jsem v tom

Jsem v tom https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/102394/bmid_jsem-v-tom-djt-102394.jpg 4 45 7

Julia, Maeve, Sam. Tři ženy, jejichž život se začal točit kolem dítěte. Julia po něm touží. Žije ve svazku bez lásky s Markem a věří, že právě dítě by jejich vztah napravilo. To ovšem nepřichází. Tak dlouho, až Julia Marka opouští a zjišťuje, že na mateřství ještě vůbec připravená není. Maeve je přesvědčená, že je alergická na jakýkoli závazek. Zvykla si žít sama a nehodlá na tom nic měnit - klidně až do konce života. Jenomže prožije jednu vášnivou noc s Markem. A otěhotní. Sam už těhotná je, přestože dítě nijak neplánovala. Ale žije v pevném manželském svazku a těhotenství bere jako další životní etapu. Jenže po porodu malého a samozřejmě geniálního George zjišťuje, že její manželství možná zase tak pevné nebylo.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , BB art

Babyville , 2001

niki-chan
28.12.2023 3 z 5

Oddechovka ale vůči ostatním z edice slabší.

Nelička
21.07.2022 4 z 5

Bylo to bezva oddechový čtení. Sama jsem aktuálně "v tom", takže mě čtení o to víc bavilo. V něčem jsme se s holkama shodly, v něčem mi lezly na nervy :-). Každopádně příběhy jako takový mě fakt bavily, provázanost skvělá, žádný nudný pasáže, prostě to celý běželo rychle a plynule. Autorka nezklamala.

ruzovka
18.02.2014

Kniha mě bavila , jako vždy knihy od této autorky.
Naopak mě velice mile překvapila dějová linie , jak se prolínají osudy tří žen a jak se se svým životem dokáží poprat.
A neznamená to, že když někomu partner nevyhovuje, že není ten správný pro jinou .
Děj je opravdu ze života a tak mě vtáhnul a nepustil, dokud jsem knihu nedočetla .

Terry.89
08.01.2014 3 z 5

Kdysi jsme se ve škole učili něco o tom, jak by měl vypadat správně napsaný příběh, respektive, co by neměl postrádat. Bylo tam něco o úvodu, vrcholu a závěru. A přesně tak je to i s touhle knihou. Úvod začíná Juliiným příběhem, který je vcelku čtivý, ale poměrně nezajímavý, pak následuje vrchol, tedy Maeve, podle mě jde o tu nejlepší část, je zajímavá, čtivá a poměrně zábavná. A na závěr tu máme Sam ze začátku mi závěr připadal až nudný, ale na posledních pár kapitolách se autorka polepší.
Jde o jednoduchou, čtivou knihu, pro oddech a volné chvíle. Ideální na dovolenou nebo čtení na cestu do práce.

Zorro
23.02.2013 5 z 5

Knížka nemá chybu. Příběhy ze skutečného života psané s humorem a nadsázkou. Oddychovka, od které jsem se těžko odtrhávala.

andulka1406
25.11.2012 3 z 5

Už je to déle co jsem ji četla, ale moc mě bavila.

monula101
02.04.2012

Knizka mi ze zacatku pripadala nudna ale pak jsem se zacetla a celkem se to cte dobre.Treti pribeh je spojeny se dvema pribehy takze clovek musi mit prehled o co se jednalo.

Jane Green
britská, 1968