Jsem nesmělá, ale léčím se

Jsem nesmělá, ale léčím se https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/197070/bmid_jsem-nesmela-ale-lecim-se-iqx-197070.jpg 4 6 2

Jen jedna žena z pěti milionů má tělo modelky. Kdyby měly lásku a milostný život poznat jen tyto "šťastné vyvolené", bylo by lidské pokolení brzy na seznamu kriticky ohrožených druhů. Zaujmout, oslovit či přímo svést muže je umění, které není mnoha ženám vlastní. Často ani těm největším krasavicím. Je to ale umění, které se lze naučit. Toužíte najít partnera podle svých představ? Chtěla byste mít někoho vedle sebe, radovat se ze života a být šťastná? Lámete si trochu hlavu s tím, jak na to? Knížka "Jsem nesmělá, ale léčím se" přitažlivou formou vysvětluje vše, co potřebujete vědět o seznamování a partnerských vztazích vůbec. Tato kniha je určena pro ženy, které mají chuť ve svém životě něco změnit. Svůj život si z velké části vybíráme sami, buď ho otevřeme světu a lásce, nebo ne. Zbavte se myšlenky, že je třeba čekat. Je tolik žen, jež čekají a čekají... Čekají na co? Čekání není život. Život je krátký. A tak hledejte spolu s autorkami této knihy odpovědi na otázku, co vám brání v navazování a udržování vztahů, po jakých toužíte.... celý text

Literatura naučná Osobní rozvoj a styl
Vydáno: , Rybka Publishers

Tas pas quelqu'un á me présenter? , 2002

Artep071
19.07.2020 4 z 5

Pohodové čtení, bavila jsem se a určitě můžu říct,že stála za přečtení :)

Roanna
04.06.2014 3 z 5

Ke knize jsem přišla náhodou a mile mě překvapila. Čekala jsem obvyklé psychologické kecy ženských, které si myslí, že mají patent na rozum, ale nic takového se naštěstí nekonalo. Líbil se mi nadhled a odlehčenost, s kterými byly popisovány vztahy mezi mužem a ženou. Nezanedbatelnou roli hrál i český překlad, který byl místy přizpůsobený našim "podmínkám." Prostě fajn oddechovka, ale na druhou stranu nic extra, co by vám změnilo život. Každopádně se aspoň pobavíte.

muži ženy pro ženy partnerské vztahy etiketa vztahy mezilidské vztahy výběr partnera milostné vztahy osobnost člověka

Autoři knihy

Annick Lanoë
francouzská, 1946
Rosine Bramly
francouzská, 1952

Kniha Jsem nesmělá, ale léčím se je v