Matčin hrob

Matčin hrob https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/478249/bmid_matcin-hrob-pgP-478249.png 5 1056 283

Když dva malí chlapci při hře v lese nedaleko parkoviště pro karavany najdou pohřbené tělo, policejní náčelnici Josie Quinnové se začínají vracet nepříjemné vzpomínky. I ona si v tom lese jako dítě hrávala, co nejdál od své nevyzpytatelné matky Belindy Roseové. Josie ale nemůže své vzpomínky dál potlačovat. Dentální analýza totiž prokáže, že nalezené tělo patřilo mladé ženě, která byla zavražděna před třiceti lety. Ženě jménem Belinda Roseová… Josie svou matku neviděla už léta a nechce na tom nic měnit, ale nepopiratelné spojení mezi ní a případem ji donutí oživovat věci, které chtěla nechat zasunuté hodně hluboko. Když se detektiv Josie Quinnová blíží k odhalení tajemství, které navždy změní život nejen jí, je nalezeno další tělo. Najednou je jasné, že někdo z jejího okolí se nezastaví před ničím, jen aby udržel pravdu hluboko pohřbenou. Dokáže Josie vybojovat bitvu s démony ze své minulosti, aby dokázala ochránit další nevinné životy?... celý text

Literatura světová , Detektivky, krimi , Thrillery

Vydáno: , Cosmopolis

Her Mother's Grave , 2018

Duchoslp
15.04.2024 4 z 5

Podle mě zatím nejlepší díl. Při tomto vyšetřování konečně nakoukneme do Jossie minulosti. Děj má spád a nechcete přestat číst, dokud nejste na konci

Lka
11.04.2024 5 z 5

Audiokniha :
Tak tento díl byl super, byl zatím nejlepší. Případ, který řeší Josii se tentokrát týká jí. Líbilo se mi střídání minulosti Josii s přítomností. Jdu hned na další díl.

Kolistka
03.04.2024 5 z 5

Skvělá kniha, doporučuji.

Michelle.Bee76
29.03.2024 4 z 5

Jak tu něteří píší: jsem ráda, že jsem po dvou "nic moc" dílech dala šanci tomuto třetímu, protože zatím je nejlepší.

Jani23
24.03.2024 5 z 5

Tento díl mě opravdu bavilo číst. 5* si zaslouží!
Těším se až začnu číst další knihu od autorky.

surel
05.03.2024 4 z 5

(SPOILER) Zase ta Josie a další případ,který se bezprostředně týká jí.Už si říkám,kolik tam žije lidí,že maj všichni něco s Josie.Kniha se čte dobře,žádné zbytečné složitosti.

katka134
04.03.2024 5 z 5

Tak tento díl byl super.
Komplikované vztahy Josie rozpletla a odhalila překvapující tajemství.

Šárka88
04.03.2024 5 z 5

(SPOILER) Audiokniha - Vanda Hybnerová
Opravdu tento díl zatím nejlepší, který jsem poslouchala. Vyprávění z Josiina dětství bylo silné, jako malá zažila hrozné věci, a přesto z ní vyrostla silná žena. Ke konci se možná trochu zamotáte ve jménech, ale pak to vše do sebe zaklapne. Doporučuji

dlabikk
25.02.2024 5 z 5

Tento díl byl pecka. Jsem ráda, že jsem po prvním a druhém dala Josie ještě šanci. Poslechla jsem ho téměř na jeden zátah. Napínavé, svižné, překvapující a vůbec mi nevadilo, že se děj točí hlavně kolem Josie.

AlbionFoxyFox
22.02.2024 5 z 5

Byť to bylo místy už hodně překombinované a ztrácela jsem se ve změti jmen, falešných identit a podobně, kniha byla neskutečně čtivá, měla spád a oživením byly návraty do dětství. Ty pro mě, jakožto matku malé cácory, byly hodně bolestivé.

Kačka_knihomol
18.02.2024 5 z 5

Tohle bylo skvělé, neodložitelné, plné napětí do poslední chvíle! Přečteno během pár dní. Maličký stín na to ovšem hází fakt, že zatím co díl série, to se případ velice osobně točí okolo Josie. Od toho doufám, že autorka v dalších dílech upustila. Jinak není co vytknout.

Lucy
02.02.2024 5 z 5

Tak tenhle díl se opravdu povedl, zatím nejlepší ze všech tří co jsem četla. Od začátku do konce napínavý příběh. Nechtěla jsem knihu odložit ( no občas musím spát). Tedy tohle rozuzlení a vysvětlení, perfektní nápad, určitě doporučuji. Lisa Regan, tedy psát určitě umí. Jdu na další díl s Josie.

Vilma232
01.02.2024 4 z 5

Zajímavá linka ze života Josie.

ondrej0119
29.01.2024 5 z 5

Zatím nejlepší díl série...

essene
21.01.2024 4 z 5

Tento díl je super

mataj
14.01.2024 5 z 5

Když jsou náhodně objeveny třicet let staré kosterní ostatky, pro Josie začne doslova noční můra. Musí se vypořádat se svou ošklivou minulostí a trýznivými vzpomínkami. V retrospektivních vstupech do současného příběhu autorka postupně odhaluje život Josie, coby malé holčičky, která si hodně vytrpěla.

1bublina
12.01.2024 5 z 5

Jsem nadšená. I předchozí dva díly se mi hodně líbily, ale tenhle... wow. Od začátku mě to chytlo a nepustilo až do konce. Moc se mi líbilo prolínání s minulostí do dětství JoJo. Musím vyzdvihnout, že má autorka sérii pěkně promyšlenou dopředu, protože se teprve teď vysvětlily některé věci, co nakousla v prvním dílu (třeba podoba s Trinity). Těším se na další díly.
ČV 2024: Dosud nepřečtená kniha z vlastní knihovny.

Suza007
07.01.2024 3 z 5

Za mě je to taková slabší verze Případů Kim Stone od Angely Marsons, i dětství hlavní hrdinky je podobně laděné. Děj mi přišel takový dost nepravděpodobný a postavy se místy chovají opravdu divně. Nicméně napínavé to je, na odpočinkové čtení do vlaku nebo na dovolenou je to ideální.

Aktenanka
05.01.2024 5 z 5

Tuhle sérii prostě miluji :) čte se jedním dechem. Strašně napínavé, dobře napsané. Skvělé.

Adris
04.01.2024 5 z 5

V předchozích dvou dílech se autorka zaměřila na partnery, lásky hlavní hrdinky. Nyní se konečně podíváme do její minulosti, na její dětství plné zneužívání. K Jo se vrací minulost a překvapivě, díky rozuzlení, i nová, vzrušující budoucnost. Tam mě rozuzlení napadlo již v předchozích dílech, ale i tak jsem si to ráda poslechla:). Opět mi oči ušetřila paní Hybnerová, která tento díl skvěle namluvila! Moc doporučuju.