Žluté oči krokodýlů

Kniha je rodinnou ságou, kde je zachycen především vztah mezi dvěma sestrami. Hlavní hrdinka, charismatická čtyřicátnice Joséphine, se potýká s komplikovaným rozvodem, finančními nesnázemi, problémovou pubertální dcerou, tyranizující matkou a navíc i mimořádně nízkým sebevědomím. Kvůli podvodnému sestřinu plánu se ocitne v labyrintu komplikovaných lží a předstírání. Při práci zjišťuje, že je talentovanou autorkou, a začíná trpět tím, že ji nikdo neocení, byť se román stal bestselerem.Všechny tyto životní překážky ji však nutí k vnitřnímu růstu a zjištění, kým vlastně je....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/69_/69465/zlute-oci-krokodylu-F2u-69465.jpg 4177

Joséphine (1.)

Vydáno:, Jota

Les yeux jaunes des crocodiles (2006)

Kniha Žluté oči krokodýlů

Agnesita

Pro mě příliš neuvěřitelné.

sorcxistino

Četla jsem náhodou nejdříve druhý díl této série a tak se mi líbil, že jsem chtěla vědět, jak to začalo a jak to bude pokračovat. Číst jako první tuto knihu, další díl bych rozhodně nesháněla.

EvikU.

Kniha je napsaná čtivě. Děj odsejpá. Ale úplně na zadek jsem si z ní nesedla. Je to kniha, kterou si rádi přečtete, ale nemusíte ji mít ve své knihovničce.

Šalamoun

Krásná kniha ze života.Člověk se v té knize najde,at má každý jiný životní příběh.

MarieVanda

Připojuji se spíš k těm záporným hodnocením, i když jsem knížku přečetla celou. Ale tak to v životě nechodí, možná v pohádkách.

sicilia14

kniha ma zaujala, dobre napísaná, niektoré situácie trochu pritiahnuté za vlasy, ale zaujala ma tak, že som si kúpila všetky knihy autorky. dovolenkový titul.

Oliva2010
15.07.2018

Kniha ze zivota. Uveriteln pribeh, dokazala jsem se a hrdinkou ztotoznit. Super cteni na dovolenou.

Jana8774
01.06.2018

Dovolenkové čtení, sem tam zdlouhavá pasáž popisující detail, ale i tak doporučuji.