Joni

Joni https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/367381/bmid_joni-8AK-367381.jpg 5 34 7

huhuhu
11.05.2021 4 z 5

I když české vydání této knihy není příliš kvalitní (překlepy, chyby v překladu), příběh sám o sobě je strhující. Člověk si uvědomí, jak spousta okolností jeho života, které považuje za samozřejmost (že můžu chodit, sama se najím atd.), vůbec samozřejmostí být nemusí. Je fascinující, jak Joni po úrazu, po němž ochrnula prakticky na celé tělo, (díky víře v Boha) dokázala najít smysl života a sílu žít, jít dál a ještě přinášet naději a radost druhým.

kacaabba
01.01.2021 5 z 5

Kniha u nás vyšla krátce po sametové revoluci. Ač obal knihy spíše odradí, než přivábí, je obsah silný a stále aktuální. Upřímná výpověď člověka, který byl přesunut během jedné chvilky z "normálních" na ty jiné. Doporučuji.

yaja8823
19.02.2020 4 z 5

Velmi doporučuji tuto knihu všem, je psána podle skutečných událostí jedné dívky, které nehoda v mládí změnila celý pohled na svět a život. Smutné, ale závěr je fascinující... tolik síly nemá každý.... obdivuhodné....

Shardlake
26.06.2018 5 z 5

Čtivé. O dívce, která se naučí po nehodě žít na vozíku a jak jí k tomu pomůže víra v Boha.

Hebrey
21.04.2018 5 z 5

Knihu jsem četla už před mnoha lety . Úžasný příběh.

Atanone
14.05.2017 5 z 5

Bůh nikdy nezavře dveře,aniž by neotevřel okno

Nádherný a silný příběh hlavně o síle víry a naděje. O síle ducha. O pokoře-ne té ušlápnuté,ale skutečné.
Toto je kniha,kterou nelze hodnotit,snad jen "poslat dál". Proto byla napsána. A to jsem udělala.

čohynka
11.12.2012 5 z 5

Smutný, ale čtivý příběh o tom, jak se člověku změní život, když najednou ochrne - s nadějí na lepší zítřky..