Zkaženost

Zkaženost https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/41836/bmid_zkazenost-i31-41836.jpg 4 122 32

Jonathan Stride série

1. díl

Poručík Stride to nemá lehké. Zemřela mu milovaná žena – a vypadá to, že v jeho městě započal svou děsivou práci sériový vrah: po sedmnáctileté Kerry zmizela i stejně stará Rachel. Podezření padá na jejího otčíma, který s ní měl sexuální styk, ale důkazy chybějí... a pak už je není třeba shánět, protože ho přímo v soudní síni zabije Rachelina matka. Stride se pokouší vrátit svůj život do normálních kolejí, ale osudová a bytostně zkažená Rachel jako zákeřný pavouk dál v pozadí hýbe lidskými osudy – není-li to už jen její přízrak. Klíčem ke všemu je Masař Bob, nebo spíš ten, kdo se pod touto maskou skrývá. Než však bude jeho totožnost odhalena, přicházejí krvavé žně v Los Angeles.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Knižní klub

Immoral , 2004

veronika6239
16.05.2020 5 z 5

Další prectena kniha od tohoto autora a opět super. Čte se jedním dechem. Mohu jedině doporučit. A jako tresinka na dortu.... Rozuzleni se dočteme až před koncem a je opravdu překvapivé

TetaDášenka
29.04.2020 5 z 5

Delší rozsahem, za to fakt napínavá až do konce. četla jsem to už dávno, ale moc ráda se k ní vracim :--)

happy-smile
17.04.2020 5 z 5

Tak až v této knize jsem teprve zjistila, jak skvělý vypravěč Brian Freeman je. Tato detektivka byla trochu delší, trochu míň akční a více se zaobírá příběhem, takže tady bych opravdu použila označení detektivní román. Příběh mě opravdu zaujal a nemohla jsem se odtrhnout. Kéž by u nás vyšly nějaké další díly z této detektivní série. Ale když vidím ten rok vydání a že zatím se nic neděje, tak asi moc doufat nemůžu...

Mandlevest
09.11.2019 5 z 5

I když poručík Stride není Frost Easton a knížka Noční pták , ale hlavně Vnitřní hlas,se mi líbila trochu více, pořád je Zkaženost nadprůměrná detektivka v tom nejlepším slova smyslu, která spolehlivě dosáhne na nejvyšší hodnocení. Tento pan spisovatel mě opravdu baví a já si nenechám ujít jeho další knihu, která snad na sebe nenechá dlouho čekat.

harena
01.11.2019 5 z 5

Já tedy určitě nejsem zklamaná. Zatím je to třetí detektivní příběh od pana Freemana a mě jenom mrzí že u nás nevyšlo víc jeho knih. Líbí se mi styl jeho psaní, není to sice žádný velký adrenalin, ale je napínavá, dobře se čte a nejsou tu žádná hluchá místa a ani žádné popisování brutalit nebo mučení. I jednání v soudních síních mělo spád, patřilo tam. Pro mě detektivka neměla chybu, proto celých pět *.

PrinceznaLada
13.09.2019 3 z 5

Chcete si užít poměrně zdařilou a napínavou detektivku psanou ve stylu Severských krimi? Tak rozhodně nečtěte anotaci na přebalu knihy!
Naštěstí se ke mně dostal tento titul bez přebalu, takže mi nějaký pitomý editor nezkazil radost z překvapení, zvratů a dalších prvků krimi, které je tato kniha celkem plná. Příběh svižně plyne, autor nás nezatěžuje přemírou pro laika zbytečných informací ohledně technického postupu vyšetřování (jako třeba L. Persson). I když budete mít už od půlky knihy jasno, kdo je vrah, tak na 90% se asi budete mýlit. I já se mýlila a byla jsem nadšená:-) Knihu jen tak neodložíte, a tak do tří dnů budete vědět, jak to s "Rachel" vlastně bylo:-)

Tess04
08.08.2018 5 z 5

Super kniha, četla se mi dobře, možná až na pasáže ze soudu, ale určitě zajímavý nápad a zápletka. Autor knihy se mi líbil už v knížce Noční pták.

Verr644
12.07.2018 4 z 5

Kniha se mi moc líbila, zajímavý příběh

alexis818
13.06.2018 3 z 5

Tohle bylo,alespon pro mě,zklamání.Příběh nebyl špatný,ale nudně psaný a roztahaný,jsou mnohem lepší detektivky.

kneslova
28.03.2018 4 z 5

Průměrná, nikoliv špatná detektivka i se soudním procesem, trochu mi vadily ty milostné vztahy mezi vyšetřovateli , místy trochu zdlouhavé...

mysterygirl
22.06.2017 5 z 5

Moc se mi kniha libila..napinava od zacatku do konce

hanap
29.06.2016 4 z 5

Skvělá kniha, napínavá až do konce, překvapivé rozuzlení. Sympatický poručík Stride.

krimi podle skutečných událostí

Brian Freeman