Joker

Joker https://www.databazeknih.cz/img/books/99_/99178/mid_joker-LG0-99178.jpg 3 25 6

Detektiv Elk série

Podinšpektor James Carlton je najmenej škrupulózny muž, aký kedy dostával plat v Scotland Yarde, no aj jeho vyviedol z rovnováhy človek, ktorý svoje zločiny pokladal za žarty.

Literatura světová , Detektivky, krimi

Vydáno: , Smena

The Joker , 1926

Luigi1
09.10.2022 3 z 5

Moc jsem si nepočet.

Bája89
01.07.2021 2 z 5

Není nad dobře napsaný brak. A tohle se do první půle tvářilo jako velmi povedená oddechovka, jenže pak se něco pokazilo a všechno šlo do háje. Předvídatelnost bych ději ani nevyčítala. Ale tu fantasmagoričnost, která osciluje mezi nepovedenou Verneovkou a Bondovkou v nejhorší kondici rozhodně ano. Obávám se, že z tohohle marastu ve mně moc nezůstane. Snad jen vzpomínka na rafinovaného zloducha, který byl spíše jen antihrdinou.

Sabina335
07.04.2020 3 z 5

Oddechová detektivka z prostředí Scotland Yardu. Neurazí, ale ani nenadchne.

lancelot
06.01.2019 2 z 5

Váhal jsem , jak knihu ohodnotit. Ale byla napsaná už hodně dávno, přimhouřím oči. Nebylo to žádné terno.

SteveP1
25.08.2018 3 z 5

Nenáročné čtení. Na cestu vlakem nebo autobusem na dovču nebo jako čtení na pláž se to dá. Nečekejte ovšem příběh na úrovni těch nejlepších klasiků žánru, jako byli A.Christie, J.H.Chase nebo R.Stout. Ve srovnání s nimi, mám pocit, je autor přece jen "hvězda nižší svítivosti" a z tohoto pohledu je třeba k jeho tvorbě i přistupovat.

adelinka
13.09.2015 3 z 5

táto sa mi zdala s tých troch čo som čítala asi najslabšia, ale napriek tomu sa čítala dobre. O detektívnom príbehu sa nerada rozpisujem, aby som omylom neprezradila ďalšej čitateľke "kto je vraz" :-) ale v tomto prípade išlo skôr o zámenu osôb....