A kdo má rád mě?

A kdo má rád mě? https://www.databazeknih.cz/img/books/66_/6645/a-kdo-ma-rad-me-6645.jpg 4 48 6

Jojo / Pre baby série

Jojo a její mladší sestra Flippi přicházejí s dalšími příhodami ze svého života. Jojo má zase trable s láskou. Sice znovu začne chodit se Svenem, vypadá to, že nic nebrání idylce, ale Do hry vstupuje Lucila. I Flippi se začíná měnit. Začíná porušovat svou zásadu kamarádství s kluky nikdy! Jak vidíte, šestý deníček hlavní hrdinky je plný událostí. Stačí ho otevřít. Pro čtenářky od 11 let. Jojo to dobře ví a ve svých deníkových zápisech od nového roku do předvečera svátku zamilovaných to nijak neskrývá. Nebyla by to ale ona, kdyby její šťastné dny neprovázely všemožné patálie. A za všechno může její kamarádka a odbornice přes romantiku Lucila: pořád jim dělá třetího, radí jim a stýská si, že ONA kluka nemá. A tak jí musí Jojo nějakého najít, třeba i s pomocí třeštidla Flippi.... celý text

Literatura světová , Pro děti a mládež , Dívčí romány

Vydáno: , Albatros (ČR)

Und wer liebt mich? , 2002

Zuzka_Zuu
22.08.2021 5 z 5

Knihu jsem četla hodněkrát jako náctiletá a strašně jsem ji hltala

Zlatinka.Emilly
25.05.2019 5 z 5

I s odstupem věku mohu konstatovat, že kniha je napsaná dobře, hezky se čte, občas se čtenář zasměje. Jojo je třeštidlo, Lucila má pocit, že se všechno musí točit kolem ní, Sven prima kluk. Pokud se mi dostane do ruky další kniha od Hortense, určitě a ráda si ji přečtu.

nakavusterezou
21.05.2015 3 z 5

Dávám 3 hvězdičky, protože mi přijde, že kniha je jen další do kusu, co se týče mladé lásky. Nic co by mě nadchlo a četla to od nevidím do nevidím, ale zas to není něco, co bych měla opovrhovat. Toto není můj šálek kávy, ale před pár roky, ve třinácti by mě kniha určitě bavila.

DrbinElíza
04.04.2015 5 z 5

Tuto knihu jsem dostala od starší sestry ve 12 letech a hned se pustila do čtení. Úžasná kniha, doporučuji.

Merlinit
08.06.2014 4 z 5

Je to samozřejmě hámoť, ale hámoť zábavná a vtipná. Sympaticky střelená Jojo své pověsti nic nedluží, Flippi je k zulíbání, Svena bych brala také a Lucilu, absolutně neochvějnou ve svém předsevzetí ať už je jakékoli, prostě musíte mít rádi. Oskar, jemuž fandíte na plné pecky, má nového králíka a kulhavého varana jménem Zabiják a maminka ještě stále není šéfkuchařkou v nóbl hotelu. Tak a teď víte všechno. Že už není proč si knihu přečíst? Omyl! Zkuste ji a posuďte sami!

Kristie-Sophi
03.04.2012 4 z 5

Tenhleten díl byl vážně úžasný, úplně jsem ho hltala. Nezklamal, stejně jako předchozí díly této nadané autorky!