Láska zčistajasna

Láska zčistajasna https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/48754/laska-zcistajasna-48754.jpg 4 25 6

Jojo / Pre baby série

< 8. díl

Jojo je šťastná se Svenem a rozhodne se, že dá dohromady svou nejlepší kamarádku Lucilu a svého bývalého kluka Justuse, aby si mohli ve čtyřech užívat společné akce. Uspořádá romantický piknik, který se však, jak je u potřeštěné Jojo zvykem, vyvine úplně jinak, než předpokládala. Zdá se, že ani Lucile ani Justus jí nejsou vůbec vděční. Doma je vše vzhůru nohama. Jojo s maminkou a sestrou Flippi se stěhují k maminčině příteli Oskarovi.... celý text

Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Albatros (ČR)

Unverhofft liebt oft , 2004

JointlieKat94
19.09.2018 3 z 5

Knihu už mám teda dlooouho. Dřív mě nějak nenapadlo, že to je série. :) ještě ke všemu poslední díl.. četla jsem to tedy teď. Kniha je opravdu zábavná. Jojo mě hodně bavila, ze začátku. Pak mi začlo vadit její jméno, i její chování. Každopádně za den přečteno a moc jsem se u toho bavila.

Marthas
28.11.2016 4 z 5

V pubertě stoprocentně zábavná záležitost, i teď se k ní ráda vracím.
Bohužel to ale vypadá na to, že to vydavatelství po 8 díle definitivně zapíchlo, přitom jich má série prý 21.-/

LiLinka
26.07.2013 3 z 5

Vrátila jsem se na chvilku do mého pubertálního věku a s úsměvem přečetla za odpoledne tuto oddychovku..

Kristie-Sophi
03.04.2012 5 z 5

Srandovní, u čtení jsem se chechtala :DD Nevíte jestli autorka píše i další díly?

VeverQa
24.09.2011 3 z 5

No, tak tahle kniha mě celkem zklamala, byla celkem NUDNÁ.

Lemonie
21.11.2010 4 z 5

Oddychovka, ale nasmála jsem se. Řekla bych, že zatím nejvtipnější díl.

"Měla jsem dvě možnosti. Rozvíjet dál báchorku o 'něčem spadlém do oka', nebo říct pravdu. Ajajaj, říct pravdu neznělo zrovna lákavě. Takže raději báchorku s okem.
'Jen si nevymýšlej žádné báchorky,' varoval mě předem Sven."