Tanec zatracených

Tanec zatracených https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/304014/mid_tanec-zatracenych-hyU-304014.jpg 2 1 1

Najednou byly zde! Odevšad padaly kosti a vypadalo to na lidské kosti! Kenneth nevěděl, jak se zachovat, vlastně ho napadlo jenom jediné – prchnout. Utíkal, co mu nohy stačily, aby se odtud dostal, z toho místa hrůzy a smrti. I když utíkal, doslova se hnal pryč, kosti, včetně lebek, na něj dopadaly stále, pronásledovaly ho celou cestu. Bolelo to. Trvalo celou věčnost, než jim unikl…... celý text

Literatura světová Horory
Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)

Tanzplatz der Verfluchten , 1987

sgjoli
14.04.2020 2 z 5

Tak tohle byl docela přešlap. Příběhy s Johnem Sinclairem jsem četla naposled někdy v pubertě a tehdy mne to docela bavilo. Teď jsem se k tomu dostala někdy po 15 letech a podivuju se nad tím, jak nízké nároky jsem na knihy kdysi měla. :-D
Příběh nedává kdoví jaký smysl, nemá to hlavu a patu. Sinclairovi všechno prochází na první dobrou. Všechno ví, všechno zná, nic ho nepřekvapí. O nějaké strašidelnosti, kterou by člověk čekal u hororů, se nedá vůbec mluvit. Celkově to působí jako béčková slátanina. Velmi slabá pohádka pro dospělé.
2 hvězdy za jakousi nostalgii a za námět, který nebyl zas tak zlý. Ale to zpracování, to bylo dost slabé.

Kniha Tanec zatracených je v