Pekelná kuchyně

Pekelná kuchyně https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/1353/bmid_pekelna-kuchyne-vOi-1353.jpg 4 320 35

John Pellam série

< 3. díl

John Pellam, vyhledavač filmových exteriérů a dokumentarista, chce natočit film o svérázné newyorské čtvrti s názvem Hell's Kitchen, Pekelná kuchyně. Sbírá autentické vzpomínky zdejších pamětníků - lidí, jako je například Ettie Washingtonová, všeobecně považovaná za živoucí kroniku zdejší čtvrti. Když však její dům lehne popelem, Pellam pochopí, že kdosi by radši nechal minulost spát. Zatímco plameny stravují další a další místa, další a další lidské životy, Pellam vyráží do ulic a pátrá po zákeřném žháři, jehož zřejmě nepohání láska k plamenům, nýbrž k penězům. V té chvíli ještě Pellam netuší, že všechny požáry jsou jen krotkou předehrou ke žhářovu poslednímu vrcholnému kousku - ohni děsivých rozměrů, v jehož žhnoucím epicentru se má ocitnout nejen celá čtvrť ale i on sám. Jak se zdá, za Pekelnou kuchyní se opravdu skrývá samotné peklo...... celý text

Literatura světová , Thrillery

Vydáno: , Domino

Hellś Kitchen , 2001

Magrata15
30.10.2023 3 z 5

Začátek byl velmi akční, ale pak se kniha strašně táhla a čtení mě moc nebavilo.
Konec byl zase super a plný zvratů.

bekule
04.08.2023 4 z 5

Nebylo to špatné čtení, i když o třídu slabší než série s Lincolnem Rhymem. Místy zdlouhavější , ovšem napětí je opět až do úplného závěru.

MatBla
24.05.2023 5 z 5

Deaver opět nezklamal, vyřešení případu až na téměř poslední stránce. Super

Luigi1
25.03.2023 5 z 5

Dalo se číst bylo to zajímavé konec překvapil

luksky
16.11.2022 3 z 5

Asi nejlepší díl Pellama, ale další už nepotřebuji.

Dédečko75
05.02.2022 4 z 5

Nebylo to tolik napínavé, ale dobré to bylo

Eistee
05.11.2021 5 z 5

Pěkné čtení s parádně dusnou atmosférou. Akční scény jsou velmi povedené, zkrátka ohnivá pecka.

01Berry
08.05.2021

Snad jediná kniha od DEavera, kterou jsem nedočetla...a zkoušela jsem ji číst třikrát.

Ava365
13.12.2020 3 z 5

V tomto Deaverově méně zdařilém thrilleru se mimo jiné celkem důkladně seznámíte s jednou částí New Yorku.

ydnac
27.08.2020 2 z 5

Občas se mi zcela vyjímečně stane, že mě kniha nebaví a přesto, že Jeffery Deaver je jeden z mých oblíbených autorů tentokrát toto byl ten případ...Ještěže všechny jeho ostatní knihy jsou SUPER

jaja1989
21.06.2020 odpad!

Ještě že má Deaver L.Rhyma, protože touhle knihou by se neuživil.
Jako neříkám je tam pár zajímavých části a samozřejmě nečekaný konec,jak jsme zvyklý , ale jinak nuda.

georginaa
02.06.2019 5 z 5

Třetí díl Pellama z filmového světa. Minulost nechte minulostí, lepší je ji spálit, aby nezbyla jediná vzpomínka, ale mysl vzpomínek se ošálit nedá. Vyšetřování je děsivé, nikdy nevíte co lehne popelem.

Anika27
26.01.2019 4 z 5

Pěkné, bavilo

Pauline23
12.11.2018 3 z 5

Pekelnou kuchyň jsem začala číst po Linkovi Rhymovi, což nebylo ideální....Link nasadil vysokou laťku. Kniha celkově je skvělá, má pár "nudných"stránek, ale konec je prostě Deaverovsky. Nečekaný zvraty v konečném tažení.

Lenka8418
22.02.2018 4 z 5

Jefrey nikdy nezklame :o). Doporučuji. Jdu číst jeho další knihu. Ten se mi nikdy nezprotiví

Merlinit
03.02.2018 5 z 5

Tak tohle mě hodně bavilo!

Prateri
03.01.2018 4 z 5

Pekelná kuchyně - název sám napovídá, že bude v knize pěkné horko. Horko je tam, napětí také, lidé v ohrožení, konec jiný než se při četbě nabízí, což tušíte, protože pan Deaver to ani jinak neumí.

michalka S.
10.11.2017 3 z 5

Knizku od toho autora jsem precetla kvuli ctenarske vyzve. Muj salek caje to neni.... ale konec byl dobrý.

MichalHoráček
02.10.2017 4 z 5

Nejlepší díl z celé série!!! Kdo si předchozí dva díly ani nepřečte, tak o nic nepřijde ;-) Napínavé od začátku do konce a rozuzlení a odhalení kdo za tím vlastně stojí bylo překvapením...

moudivlacek
15.05.2017 4 z 5

Dle mého názoru docela povedená série, tento díl byl pro mne nejnapínavější a nejzajímavější. Od začátku to má spád, neustále se děje něco nového a překvapivého. Konec je plný napětí a závěrečné rozuzlení o záporných a kladných hrdinech sice moc nepřekvapí, až na výjimky, přesto se mi líbil.