Mrtvý bod

Mrtvý bod https://www.databazeknih.cz/img/books/78_/78499/mrtvy-bod-78499.jpg 3 6 1

John Hutchinson série

< 2. díl

Supermoderní technika se setkává s vysokými sázkami v napínavém thrilleru.Outis Enterprises nehledí při výcviku své soukromé armády na výdaje.Zakladatel Brendan Page ,bývalý operativec Speciálních jednotek,vytvořil špičkovou simulační technologii,která zasazuje rekruty doprostřed realistického bojového cvičení.S použitím technologie videoher způsobí,že krev je zdánlivě modrá a ženy a děti vypadají jako bojovníci.Tak přetváří vojáky v amorální stroje na zabíjení.Jen jeden člověk ví ,že Brendan Page není jen brilantní vynálezce a podnikatel,jak ho ukazují media.Tím člověkem je John Hutchinson-a ten je posedlý snahou odhalit Pageovy plány a znemožnit jejich uskutečnění ikdyž mu to vážně komplikuje jeho vlastní život.... celý text

Literatura světová , Thrillery

Vydáno: , Talpress

Deadlock , 2009

Neo1tex
03.12.2011 1 z 5

Tak nevím... trvalo mi neskutečně dlouho, než jsem se do knihy začetl, když se to stalo a začal jsem se trochu orientovat, pořád se nic zásadního ani zajímavé nedělo a najednou jsem si uvědomil, že tu knihu ani číst nechci, že už ji nedám další šanci - tu dostávala vždy, když jsem se do ní pouštěl.
Je to první kniha po hoooodně dlouhé době, co jsem nedočetl - a že opravdu nemám rád nedočtené knihy. Ale byla to ztráta času. Knihu nemůžu doporučit.

Robert Liparulo
americká, 1961